Piatok, 27. január 2023
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Pozor na podvodníkov vydávajúcich sa za pracovníkov zahraničnej policie

Vo veci zločinu podvodu bolo začaté trestné stíhanie prešovským vyšetrovateľom.

Zatiaľ neznámy páchateľ začiatkom tohto mesiaca v dopoludňajších hodinách telefonicky kontaktoval 74 ročného Prešovčana. Páchateľ sa mužovi predstavil ako pracovník zahraničnej polície. Z dôvodu vylákania peňazí od staršieho muža páchateľ predstieral, že preveruje osoby, ktoré už mohli byť z dôvodu ich vyššieho veku okradnutí. 

Tvrdil, že potrebuje prístupové kódy k bankovému účtu pána, aby mohol overiť jeho finančné transakcie. Starší pán si neuvedomil riziko a sprístupnil mu svoje kódy k internetbankingu.

Neskôr, bolo bez vedomia a súhlasu majiteľa, z účtu prevedených 2.400, -Eur, 1.000, -Eur a aj napokon 2.000, -Eur. Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá.

Neustále apelujeme zväčša na starších občanov, aby v prípade akéhokoľvek podozrenia najskôr kontaktovali buď svojich blízkych alebo políciu. Denne sú zverejňované podobné prípady a napriek tomu sa páchateľom, zlodejom stále darí. Zvážme komu a či vôbec poskytneme tak citlivé údaje k svojim často aj celoživotným úsporám!

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK