Utorok, 04. október 2022
Meniny má František | zajtra Viera

Vodič nákladného vozidla s návesom v Prešove nafúkal 1,8 promile!

Poliak vo veku 53 rokov bol uznesením vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove obvinený z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Tento profesionálny vodič v stredu (17.08.2022) vo večerných hodinách viedol po Ul. Vranovskej v Prešove nákladné motorové vozidlo spoločne s návesom, pričom bol pod vplyvom alkoholu. Policajná hliadka pri kontrole vodiča podrobila dychovej skúške, jej hodnota dosiahla takmer 1,8 promile!

Vodič teda vykonával činnosť, pri ktorej je vplyv návykovej látky obzvlášť nebezpečný a mohol tak ohroziť život, alebo zdravie ľudí. Poliak bol obmedzený na osobnej slobode, bol zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia.

Polícia upozorňuje, že je mimoriadne nezodpovedné, pokiaľ akýkoľvek vodič si sadne za volant pod vplyvom alkoholu, ale u profesionálneho vodiča je to zarážajúce, že si niečo také dovolí!

Foto ilustračné

Mohlo by Vás zaujímať
V priestore zastávok MHD pri železničnej stanici bude vykonané hĺbkové čistenie
Mesto Prešov zrealizuje v období od 22.9. do 24.9.2022 hĺbkové čistenie spevnených plôch oboch zastávok MHD "Železničná stanica", ktoré sú súčasťou predstaničného priestoru. V uvedenom období budú dočasne presunuté obe zastávky MHD a na krátky čas nebudú v prevádzke automaty na cestovné lístky.
Začína sa rekonštrukcia cesty nad podchodom na Sekčovskej ulici
Komunikácia na Sekčovskej ulici, v časti nad podchodom, prejde kompletnou rekonštrukciou. Hlavná cesta na tejto ulici bude od 12.9.2022 čiastočne uzavretá a prejazdný bude len jeden jazdný pruh. Zároveň dôjde k dočasnej výluke trolejbusovej dopravy na celej ulici a k úprave trasy linky MHD č. 4. DPMP pre cestujúcich zabezpečí novú kyvadlovú linku č. 4A.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK