Sobota, 30. september 2023
Meniny má Jarolím | zajtra Arnold

Mesto Prešov súťaží o nový K Park

Mesto Prešov sa zapojilo do druhého ročníka projektu K Park, v ktorom sa súťaží o 7 originálnych K Parkov. Podporiť Prešov môžete aj vy, stačí vyplniť jednoduchý hlasovací formulár.

Mesto Prešov má šancu získať jeden zo siedmich originálnych K Parkov, ktoré vytvoria nový atraktívny priestor na trávenie voľného času. Spolu s Prešovom súťaží ďalších 26 miest a mestských častí, a preto neváhajte a podporte naše mesto hlasovaním, ktoré prebieha do 5.10.2022. Zoznam 7‑mich víťazných miest spoznáme 6.10.2022.

 

Ako hlasovať za Prešov

Krok 1: Hlasovať za mesto Prešov môžete každý deň na stránke K Parku: https://www.kauflandpark.sk/, následne kliknite na sekciu „Hlasovanie“  a zaregistrujte sa alebo sa prihláste.

Krok 2: Označte mesto Prešov a hlasujte.

Každý hlas je zaradený do žrebovania o 30 elektrických kolobežiek MS ENERGY NEUTRON N3. Sedem miest/mestských častí s najvyšším počtom prepočítaných hlasov získa nový K Park.

 

foto: www.kauflandpark.sk


 

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Helfest 2023
Prvý ročník Helfest-u sa predstavil v priestoroch prešovskej Delne. Hviezdy ako Slobodná Európa, alebo Horkíže Slíže si zahrali po boku Heleniných očí, ktoré mali aj ohňovú šou.
FOTO: Deň soli 2023
Už po piatykrát sa v priestoroch areálu Múzea Solivar uskutočnilo podujatie Deň soli. Podujatie je realizované STM Solivar a Oblastnej organizácia CR Región Šariš s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.
Letná cestovateľská súťaž pre rodiny s deťmi vyvrcholí na hrade Šariš
Prešovským krajom cestoval rekordný počet detí
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK