Piatok, 27. január 2023
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove

V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.

Vodič jedného zo zúčastnených vozidiel na mieste nehody nezotrval a pokračoval smerom po Ul. Sabinovskej. Polícia toto vozidlo vypátrala na Ul. Bajkalskej, bolo na parkovisku a uzamknuté. Išlo o vozidlo zn. Škoda Fábia, striebornej farby, poznávacieho evidenčného čísla okresu VT, vozidlo malo poškodenú prednú časť.

Z dôvodu prešetrenia presných okolnosti dopravnej nehody polícia žiada prípadných svedkov, ktorí by mali akékoľvek informácie k priebehu nehody alebo sa v tom čase nachádzali na uvedenom mieste aby sa prihlásili na tel. č. 158. Svedkovia informácie môžu oznámiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na facebokovej stránke Policajného zboru.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK