Utorok, 29. november 2022
Meniny má Vratko | zajtra Ondrej, Andrej

Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove

V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.

Na základe tejto udalosti vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Páchateľ na Ul. Grešovej v Prešove, v podchode jedného z bytových domov pristúpil k staršiemu mužovi a sotil do neho.

Muž spadol na zem kde ho páchateľ pridržal, aby sa muž nemohol hýbať a prehľadal ho. Vzal mu peňaženku, v ktorej boli doklady i finančná hotovosť. Páchateľ potom z miesta činu ušiel! Napadnutý muž našťastie nebol zranený.

Polícia už dve hodiny po skutku zadržala osobu podozrivú zo spáchania tohto trestného činu, išlo o 43 ročného muža z Kendíc. Bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Na základe získanej dôkaznej situácie mu bolo vznesené obvinenie zo zločinu lúpeže. Obvinený muž sa násilím zmocnil cudzej veci na chránenej osobe. Ak sa mu vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov. Okresným vyšetrovateľom bol spracovaný podnet podanie návrhu na vzatie obvineného muža do väzby, s čím sa sudca stotožnil.

Mohlo by Vás zaujímať
Policajná akcia v obvode železničných dráh
Počínajúc dnešným dňom t.j. 07.11.2022 až do 14.11.2022 aj na území Prešovského kraja prebieha policajná akcia v obvode železničných dráh pod názvom , ,Modrá 24“
Nočný požiar v bytovom dome na Prostějovskej ulici si vyžiadal 2 obete. Primátor mesta Prešov vyhlásil mimoriadnu situáciu
Nočný požiar v bytovom dome na Prostějovskej ulici si vyžiadal 2 obete. Primátor mesta Prešov vyhlásil mimoriadnu situáciu
Kontroly finančnej správy Colného úradu na cestách v Prešove odhalili nedostatky
Príslušníci finančnej správy Colného úradu Prešov v mesiaci jún až október 2022 zamerali svoju kontrolnú činnosť na cestné komunikácie vo svojom územnom obvode. Kontroly priniesli viaceré zistenia. Colný úrad plánuje pokračovať v týchto kontrolách aj v najbližšom období.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK