Utorok, 29. november 2022
Meniny má Vratko | zajtra Ondrej, Andrej

V Prešove sa začína jesenná deratizácia

Mesto Prešov v týchto dňoch začína s realizáciou pravidelnej celoplošnej deratizácie verejných priestranstiev, ktorá potrvá počas celého mesiaca október 2022.

Deratizácia verejných priestranstiev sa týka celého územia mesta Prešov. Aktuálne sa začína III. fáza celoplošnej deratizácie verejných priestranstiev, ktorá je naplánovaná v mesiaci október 2022. Práce sú vykonávané podľa harmonogramu zmluvnej spoločnosti, ktorá realizuje jednotlivé činnosti v súlade s právnymi predpismi.

Deratizáciu verejných priestranstiev mesta Prešov vykonáva v zmysle platnej zmluvy spoločnosť DLC s.r.o. Na tento účel je vyčlenených 5377,95 € (tri fázy v priebehu roka), okrem toho sa realizuje aj monitoring za 48 €, na zasypávanie dier po potkanoch zeminou je vyčlenených 245,31 €.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK