Utorok, 29. november 2022
Meniny má Vratko | zajtra Ondrej, Andrej

Prešovskí taekwondisti po 16 rokoch vybojovali zlato na medzinárodnej súťaži

Členovia ŠK Taekwon - Do GE-BAEK Prešov bodovali na svetovom pohári v Slovinsku, kde získali 2 cenné medaily.

a svetovom pohári Taekwon - Do ITF, ktorý sa konal 1. až 10. októbra 2022 v slovinskom meste Koper, sa zúčastnilo vyše 1300 súťažiacich z 56 krajín celého sveta, medzi ktorými mali zastúpenie aj prešovskí taekwondisti. Do reprezentačného výberu Slovenska sa dostalo až 10 zástupcov z klubu ŠK Taekwon - Do GE-BAEK Prešov. Viacerým z nich ušla medaila takpovediac o vlások, keď prehrali kľúčové zápasy o bronzovú medailu, avšak dvom sa podarilo cenný kov vybojovať.

Bronzovú medailu v kategórii sparing junioriek do 57 kg farebné pásy získala Lucia Gumanová. Zlatú medailu v kategórii Pro Junior v disciplíne špeciálne techniky získala, vo veľmi silnej konkurencii, Karolína Lenhardtová. Prešovským taekwondistom sa tak podarilo vybojovať zlato na medzinárodnej súťaži po 16-tich rokoch.

foto: ŠK Taekwon-Do GE-BAEK Prešov


Mohlo by Vás zaujímať
U23 hokejbalisti z Prešova na ligovom turnaji v Pruskom vyhrali všetky 3 zápasy
Druhý turnaj mala počas uplynulého víkendu na programe pešovská vekovo najstaršia kategória do 23 rokov, v ktorej zatiaľ veľmi úspešne spolupracujú s chlapcami z HBC Košice.
Dve Prešov karate kids z Junior Prešov boli na Majstrovstvách sveta!
Najväčší prešovský karate klub Junior, dosiahol neskutočný míľnik, a to nomináciu dvoch jeho reprezentantov na 12. Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a U21, ktoré sa konali v dňoch 26. až 30. októbra 2022 v tureckom meste Konya
Hokejbaloví žiaci U14 z Prešova sa predstavili na ligovom turnaji v Poprade
Tak aj v treťom turnaji prešovská U14 neporušila "tradíciu" a opäť zvíťazila len v dvoch zápasoch, keď aj tentokrát im boli nad sily košické hokejové sršne. Chalanom sa pomaly, ale isto vzdiaľuje vidina prvého miesta v tabuľke východ, ale veria, že o to výhodnejšie druhé miesto ešte poriadne zabojujú.
Na Sídlisku III v Prešove vznikol nový Fit park
Skvelá správa pre všetkých športovcov, ale aj tých, ktorí si radi udržiavajú svoju kondíciu. Na Sídlisku III v Prešove si môžu zašportovať vo Fit parku.
Prešovskí volejbalisti doma ukradli víťazstvo estónskemu šampiónovi a sú krok od historického postupu v európskom Challange Cupe
V prvom zápase šestnásťfinále Challenge Cupu sa podaril hráčom VK MIRAD UNIPO Prešov parádny kúsok. Po tom, ako prehrávali s estónskym šampiónom SC Duo Tartu už 0:2 na sety, vývoj zápasu otočili vo svoj prospech a nakoniec ho vyhrali 3:2 (22:25, 23:25, 26:24, 25:20, 15:10)!
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK