Utorok, 16. apríl 2024
Meniny má Dana, Danica | zajtra Rudolf

Z kočikárne na Sibírskej ulici v Prešove zmizli disky a pneumatiky

Prešovskí policajti vyšetrujú krádež diskov a pneumatík z zo spoločných priestorov v jednom z bytových domov na Sibírskej ulici v Prešove.

Ku krádeži došlo tento týždeň z pondelka na utorok. Doposiaľ neznámy páchateľ sa cez neuzamknuté dvere dostal do spoločných priestorov bývalej kočikárne na prízemí bytového domu.

Odtiaľ ukradol 4 ks hliníkových diskov, na ktorých boli osadené 4 ks letných pneumatík. Taktiež odtiaľ ukradol 2 ks celoročných pneumatík. 


Celková škoda bola vyčíslená na viac ako 800. - €. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin krádeže.

 

Mohlo by Vás zaujímať
Dopravno-bezpečnostná akcia
Opitý vodič nebol držiteľom vodičského preukazu
29 ročný muž z Veľkého Šariša včera (09.04.2024) v skorých ranných hodinách viedol osobné vozidlo napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského preukazu.
CÚ Prešov zaistil 1634 falzifikátov v hodnote 13 000 eur
Prešov - 09.04.2024: Predaj napodobenín a neevidovanie tržby v pokladnici odhalili kontroly Colného úradu (CÚ) Prešov v prvom štvrťroku tohto roka u podnikateľov. Celkovo bolo zaistených 1 634 kusov falzifikátov v hodnote viac ako 13 000 eur. Pri kontrolách e-kasy colný úrad uložil pokuty vo výške takmer 11 000 eur.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK