Pondelok, 02. október 2023
Meniny má Levoslav | zajtra Stela

Zber vianočných stromčekov v Prešove sa začína 4. januára 2023

Spoločnosť Technické služby mesta Prešov, a.s. informuje občanov o bezplatnom zbere a odvoze vianočných stromčekov počas januára 2023.

Pracovníci spoločnosti TSMP, a.s. budú aj tento rok už tradične zabezpečovať bezplatný zber a odvoz vianočných stromčekov, a to v termíne od 4.1.2023 do 31.1.2023.

Zo stromčekov je najskôr potrebné dôkladne odstrániť všetky vianočné ozdoby a svetielka, následne ich môžu občania ukladať ku kontajnerom.

„Tento rok stromčeky poputujú do spoločnosti KRONOSPAN, kde budú ďalej spracované, " uviedla Ingrid Mihaľová z TSMP, a.s.

Občania bývajúci v rodinných domoch môžu doniesť vianočné stromčeky na zberné dvory TSMP na uliciach Bajkalská č. 33 a Jesenná č. 3.

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Helfest 2023
Prvý ročník Helfest-u sa predstavil v priestoroch prešovskej Delne. Hviezdy ako Slobodná Európa, alebo Horkíže Slíže si zahrali po boku Heleniných očí, ktoré mali aj ohňovú šou.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK