Pondelok, 04. marec 2024
Meniny má Kazimír | zajtra Fridrich

Na trase Lipany – Prešov pribudol nový ranný vlak

Od 16. januára 2023, počas rannej špičky v pracovných dňoch, premávajú vlaky na trase Lipany – Prešov v polhodinovom intervale. K existujúcim spojom pribudol jeden nový vlak s pravidelným odchodom z Lipian o 6:33 hod.

d 16.1.2023 odchádzajú vlaky z Lipian v smere do Prešova, počas rannej špičky, každú polhodinu. Vlakové spoje majú odchody z Lipian o 6:03 hod. , 6:33 hod. a 7:03 hod. Do Prešova prichádzajú o 6:38 hod. , 7:09 hod. a 7:38 hod. Novinkou je vlak s odchodom z Lipian o 6:33 hod. s ideálnym časom príchodu do Prešova pre ľudí, ktorí tu dochádzajú za prácou ako aj pre školákov. Vďaka tejto zmene sa zníži nápor cestujúcich na ostatné spoje a výrazne zvýši atraktivita verejnej dopravy.

Ministerstvo dopravy SR posilnením ranného vlakového spojenia medzi mestami Lipany a Prešov vyhovelo požiadavkám Prešovského samosprávneho kraja a IDS Východ k novému grafikonu vlakovej dopravy.

Mohlo by Vás zaujímať
Jarné prázdniny má aj prešovská MHD
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že od pondelka 26. februára do piatku 1. marca 2024 bude MHD v Prešove premávať v prázdninovom režime.
Záhradná ulica v Prešove bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzávierke Záhradnej ulice od 12. do 23. februára 2024.
Mesto sa púšťa do opráv predstaničných priestorov
V Prešove sa v pondelok 26. februára 2024 odštartuje očakávaná rekonštrukcia predstaničných priestorov. Mesto tak vyrieši problémy s presakovaním vody do podchodu, ktorý je dôležitým prepojením pre cestujúcu verejnosť. Opravy budú sprevádzať aj obmedzenia v doprave.
Parkovanie pri amfiteátri bude dočasne obmedzené
Mesto Prešov informuje vodičov, že v dňoch od 21. do 23. februára 2024 nebude možné zaparkovať na parkovisku pri amfiteátri.
DPMP ruší dopravnú obsluhu závodu BOSCH
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK