Štvrtok, 23. marec 2023
Meniny má Adrián | zajtra Gabriel

Pri lúpeži v byte v Prešove dvaja páchatelia zbili muža.

K zločinu lúpeže došlo v piatok (03.02.2023) vo večerných hodinách v jednom z bytov na Ul. Tarasa Ševčenka, v Prešove.

Zločin bol spáchaný formou spolupáchateľstva, dvaja muži v byte napadli jedného muža. Jeden z útočníkov ho opakovane udieral po tvári a druhý ho železnou tyčou udrel po nohe. Všetko preto, lebo napadnutý muž im odmietol dať peniaze. 

Tie si útočníci nakoniec sami vzali z vrecka bundy napadnutého muža a vyhnali ho z bytu preč. Poškodený muž našťastie neutrpel zranenie, ktoré by si vyžiadalo lekárske ošetrenie. Polícia sa prípadom začala okamžite zaoberať a mužov podozrivých zo spáchanie tohto zločinu v krátkom čase zadržala. 

Išlo o 33 ročného muža a 41 ročného muža, obaja z Prešova. Muži skončili v cele policajného zaistenia, kde boli s nimi vykonávané procesné úkony smerujúce k objasneniu skutku. 


Okresným vyšetrovateľom im bolo obom vznesené obvinenie zo zločinu lúpeže. 33 ročný Prešovčan bol obvinený aj z trestného činu útoku na verejného činiteľa, nakoľko pri jeho zadržaní policajnou hliadkou bol agresívny a napriek opakovanej výzve zo strany polície aby upustil zo svojho konania začal s policajtmi zápasiť a zaútočil na jedného z policajtov, ktorému spôsobil zranenie. Vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do väzby.

Mohlo by Vás zaujímať
Jarné upratovanie v meste Prešov
Mesto Prešov informuje o realizácii zberu objemného odpadu z domácností pristavením veľkoobjemových kontajnerov.
Schválená žiadosť o NFP na Most Jána Pavla II. v Prešove
Mestu Prešov bola schválená žiadosť o nenávratný finančný príspevok (NFP) pre projekt „Most nad riekou Torysa na ul. Jána Pavla II. v Prešove – projektová dokumentácia“, ktorý bude financovaný z Integrovaného regionálneho operačného programu.
Prerušenie distribúcie elektriny 7. marca 2023
VSD, a.s. informuje obyvateľov mesta Prešov, že v utorok 7. marca 2023 približne od 08:00 do 16:00 hod. je naplánované prerušenie elektriny vo viacerých lokalitách v Prešove.
Stanovisko mesta Prešov k situácii na ZŠ Bajkalská
Mesto Prešov vydáva stanovisko k situácii na ZŠ Bajkalská na Sídlisku III. V Prešove.
Mesto Prešov prijíma žiadosti o umiestnenie letných terás
Radnica zverejňuje oznam o umiestnení sezónnych letných exteriérových sedení a terás na letnú sezónu 2023 na celom území mesta Prešov. Žiadatelia musia mať voči mestu vyrovnané všetky pohľadávky.
Svetový deň vody - výzva RÚVZ
Výzva Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove pri príležitosti Svetového dňa vody.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK