Pondelok, 04. marec 2024
Meniny má Kazimír | zajtra Fridrich

Smrteľná dopravná nehoda v Prešove si vyžiadala život 52 ročnej chodkyne

Včera (20.02.2023) okolo 21-vej hodine došlo na Ul. Vranovskej, v Prešove k smrteľnej dopravnej nehode.

Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove v prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenie. 

47 ročný vodič osobného vozidla z doposiaľ presne nezistených príčin na priechode pre chodcov narazil do 52 ročnej chodkyne, ktorá prechádzala cez priechod pre chodcov. Prešovčanka zraneniam, ktoré utrpela pri prevoze do nemocnice podľahla. 


Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške, jej výsledok vylúčil u neho prítomnosť alkoholu. Na miesto dopravnej nehody bol privolaný znalec z odboru dopravy. Presná príčina dopravnej nehody ako aj miera zavinenia jej účastníkov je predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Mohlo by Vás zaujímať
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Krádež šperkov
Objasnené krádeže pivníc
Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.
Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím
Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK