Utorok, 23. apríl 2024
Meniny má Vojtech | zajtra Juraj

Linky MHD od pondelka prechádzajú na prázdninový režim

Mestská hromadná doprava v Prešove bude počas jarných prázdnin premávať takisto v prázdninovom režime. Školské spoje premávať nebudú.

Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že počas jarných prázdnin v termíne od 6. do 10. marca (v pracovných dňoch) budú všetky linky MHD premávať podľa cestovného poriadku pre prázdninový pracovný deň.

V tomto období zároveň nebudú premávať školské spoje.

DPMP, a.s. odporúča na cestovných poriadkoch umiestnených na zastávkach MHD cestujúcim sledovať stredný stĺpec s odchodmi spojov.

Prázdninový režim na prímestských linkách avizuje aj spoločnosť SAD Prešov, a.s.

Mohlo by Vás zaujímať
Sekčovská ulica bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzáverke Sekčovskej ulice v termíne od 22. do 26. apríla pre výkopové práce.
Aktualizácia dopravných obmedzení v meste
V Prešove dochádza k aktualizácii súčasných dopravných obmedzení v súvislosti s rekonštrukciou mosta na Lesíku delostrelcov. Do premávky sú zavádzané postupne od pondelka 15. 4. 2024. Sú výsledkom niekoľko-týždňového zberu dát a hľadania možností zefektívnenia premávky počas trvania stavebných prác.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK