Štvrtok, 23. marec 2023
Meniny má Adrián | zajtra Gabriel

Linky MHD od pondelka prechádzajú na prázdninový režim

Mestská hromadná doprava v Prešove bude počas jarných prázdnin premávať takisto v prázdninovom režime. Školské spoje premávať nebudú.

Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že počas jarných prázdnin v termíne od 6. do 10. marca (v pracovných dňoch) budú všetky linky MHD premávať podľa cestovného poriadku pre prázdninový pracovný deň.

V tomto období zároveň nebudú premávať školské spoje.

DPMP, a.s. odporúča na cestovných poriadkoch umiestnených na zastávkach MHD cestujúcim sledovať stredný stĺpec s odchodmi spojov.

Prázdninový režim na prímestských linkách avizuje aj spoločnosť SAD Prešov, a.s.

Mohlo by Vás zaujímať
Počas Spartan Winter Sprint budú v Prešove uzavreté dve ulice
Počas športového podujatia „Spartan Winter Sprint“ budú uzavreté dve ulice v Prešove - Jesenná a Jelšová. Premávka bude presmerovaná.
V Prešove bude čiastočne uzavretých niekoľko ulíc
Mesto Prešov informuje vodičov, že v najbližších dňoch bude čiastočne alebo úplne uzatvorených niekoľko ulíc. Dôvodom uzávierok sú stavebné práce.
V Prešove bude čiastočne uzavretá Tehelná ulica
Mesto Prešov informuje vodičov, že v najbližších dňoch bude čiastočne uzavretá Tehelná ulica. Dôvodom uzávierky sú výkopové práce.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK