Utorok, 28. november 2023
Meniny má Henrieta | zajtra Vratko

Ukradnutý bojler

Došlo k vlámaniu do unimobunky.

Na Obvodné oddelenie Policajného zboru Prešov – Sever včera (07.03.2023) predpoludním, oznámil 52 ročný miestny muž protiprávne konanie neznámeho páchateľa. Došlo k vlámaniu do unimobunky na Ul. K Starej tehelni, v Prešove.

Zlodej poškodil plechovú unimobunku tak aby vošiel dnu a ukradol elektrické tepelné teleso i elektrický prietokový bojler. Mestu Prešov tak vznikla škoda vo výške 250, -Eur. Polícia v prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže.

Mohlo by Vás zaujímať
Tovar skončil v spaľovni odpadov
PREŠOV - 30.10.2023: Colný úrad Prešov v mesiaci október 2023 zlikvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu v celkovej hodnote viac ako 491 500 eur. Tovar putoval do spaľovne v Košiciach.
Zdravotná sestra v práci pod vplyvom alkoholu
Jej správanie vyvolávalo pochybnosti o jej spôsobilosti.
Vytrhol jej mobil a utiekol preč
Na Ul. Vajanského, v Prešove, 19 ročnej slečne muž vytrhol mobilný telefón z rúk a utiekol preč.
Výzva pre svedkov dopravnej nehody, Prešov, dňa 03.11.2023
V piatok (03.11.2023) krátko pred 17-tou hodinou došlo v Prešove, na Ul. A. G. Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného motorového vozidla zn. Citroen C4 a chodkyne.
Stratená peňaženka našla ,,nového „ majiteľa
V peňaženke bola aj finančná hotovosť vo výške 350, -Eur.
Kontroly odhalili nedostatky
PREŠOV - 08.11.2023: Colný úrad Prešov zistil v septembri a októbri pri kontrolách vo svojom obvode najviac porušení zákona o cestnej doprave. Ďalšie najčastejšie porušenia sa týkali zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice, najmä nezaevidovanie tržby podnikateľom do pokladnice.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK