Štvrtok, 22. február 2024
Meniny má Etela | zajtra Roman, Romana

Podvedená 84 ročná žena prišla o viac ako 4.000,-Eur

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie vo veci zločinu podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva.

Včera (20.03.2023) popoludní bola telefonicky kontaktovaná 84 ročná žena, žijúca na Ul. Prostějovskej, v Prešove. Volal jej neznámy muž na pevnú linku, predstavil sa ako pracovník pošty s tým, že jej bude v krátkom čase doručený list. Muž sa dôchodkyne pýtal, na ktorom poschodí býva a či býva sama, žena mu s dôverou pravdivo odpovedala. Krátko na to Prešovčanka bola opäť telefonicky kontaktovaná ženou, ktorá sa predstavila ako , ,polícia“. Tá dôchodkyni povedala, aby sa zamkla, nakoľko ju chcú okradnúť. Neznáma žena povedala staršej pani, aby všetky cennosti, peniaze i dôležité doklady čo má doma dala do nejakej tašky a aby ju vyhodila von oknom. Pani do tašky vložila peniaze i osobné doklady a vyhodila tašku von oknom.

Oklamanej Prešovčanke tak vznikla škoda vo výške viac ako 4. 000, -Eur. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie vo veci zločinu podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva. Zákon pre páchateľa takéhoto zločinu stanovuje trest odňatia slobody na tri až desať rokov!

Mohlo by Vás zaujímať
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Objasnené krádeže pivníc
Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím
Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.
Opitý mladý vodič
Dychová skúška presiahla hodnotu 2,6 promile.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK