Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Automatický parkovací systém i platobná stanica

Boli vykradnuté dve , ,parkovacie zariadenia“.

Polícia v Prešove zaznamenala počas víkendu dva prípadu trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom poškodzovanie cudzej veci, boli vykradnuté dve , ,parkovacie zariadenia“.

K prvému prípadu došlo v dobe od 25.03.2023 do 26.03.2023 na parkovisku na Ul. Levočskej, v Prešove. Neznámy páchateľ poškodil automatický parkovací systém a z pokladne, kde sa vkladajú bankovky ukradol finančnú hotovosť. Poškodená spoločnosť celkovú škodu krádežou i poškodením tohto zariadenia doposiaľ nevyčíslila.

 
K druhému prípadu došlo včera (26.03.2023) krátko po obede, na Ul. Hurbanistov, v Prešove. Páchateľ sa vlámal do platobnej stanice a ukradol finančnú hotovosť. Škoda krádežou peňazí vznikla vo výške 1.500, -Eur a škoda poškodením samotného zariadenia bola poškodenou spoločnosťou vyčíslená na sumu 3.000, -Eur.

Mohlo by Vás zaujímať
Tabakové výrobky v predaji s neplatným označením
PREŠOV – 03.05.2023: V predajni s tabakovými výrobkami v Poprade Colný úrad Prešov v sobotu 29.04.2023 zabezpečil 130 kusov spotrebiteľských balení cigariet (2 600 cigariet), ktoré boli označené neplatnou kontrolnou známkou. Kontrolné známky na cigaretách boli so znakom pre platnosť sadzby dane „I“. Predaj takýchto cigariet bol možný do 31.03.2023. Po tomto dátume sa takto označené spotrebiteľské balenie cigariet považuje za neoznačené.
Vodič nezvládol odbočovanie
Polícia v Prešove obvinila 29 ročného miestneho muža z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Objasnená lúpež na ulici v Prešove
Prešovskí policajti objasnili v uplynulých dňoch lúpež muža na ulici, ku ktorej došlo 11.3.2023 v Prešove.
,,Stratené vozidlo“
Prešovský okresný vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci zločinu sprenevery.
Počas mája budú dopravno-bezpečnostné akcie s názvom Víkend
S cieľom pozitívne ovplyvňovať cestnú premávku a znižovať počet dopravných nehôd s následkami na živote a zdraví budú pokračovať dopravno-bezpečnostné akcie.
Zneužité citlivé bankové údaje, žena prišla o 9.900,-Eur
Neznáma osoba v stredu (10.05.2023) vo večerných hodinách kontaktovala 65 ročnú Prešovčanku počas toho ako si dobíjala kredit mobilného telefónu prostredníctvom internet bankingu.
Akcia ,,Buď rozumný"
Vodiči, ktorí pri kontrole budú mať výsledok dychovej skúšky negatívny, dostanú plechovku nealkoholického nápoja.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK