Nedeľa, 16. jún 2024
Meniny má Blanka, Bianka | zajtra Adolf

Automatický parkovací systém i platobná stanica

Boli vykradnuté dve , ,parkovacie zariadenia“.

Polícia v Prešove zaznamenala počas víkendu dva prípadu trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom poškodzovanie cudzej veci, boli vykradnuté dve , ,parkovacie zariadenia“.

K prvému prípadu došlo v dobe od 25.03.2023 do 26.03.2023 na parkovisku na Ul. Levočskej, v Prešove. Neznámy páchateľ poškodil automatický parkovací systém a z pokladne, kde sa vkladajú bankovky ukradol finančnú hotovosť. Poškodená spoločnosť celkovú škodu krádežou i poškodením tohto zariadenia doposiaľ nevyčíslila.

 
K druhému prípadu došlo včera (26.03.2023) krátko po obede, na Ul. Hurbanistov, v Prešove. Páchateľ sa vlámal do platobnej stanice a ukradol finančnú hotovosť. Škoda krádežou peňazí vznikla vo výške 1.500, -Eur a škoda poškodením samotného zariadenia bola poškodenou spoločnosťou vyčíslená na sumu 3.000, -Eur.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK