Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Ďalšie vykradnuté uzamykacie zariadenie

Bolo poškodené a vykradnuté aj ďalšie rovnaké zariadenia auto umyvárne na Ul. Volgogradskej, v Prešove.

Ako sme Vás včera (27.03.2023) v tlačových správach informovali, v Prešove došlo k dvom prípadom, kde boli vykradnuté samoobslužné uzamykacie zariadenia. V dobe od 25.03.203 do 26.03.2023 bolo takto poškodené a vykradnuté aj ďalšie rovnaké zariadenia auto umyvárne na Ul. Volgogradskej, v Prešove. Páchateľ poškodil uzamykacie zariadenia napájacej stanice vysokého tlaku a z nej ukradol finančnú hotovosť. Rovnakým spôsobom poškodil uzamykacie zariadenia štyroch samoobslužných vysávačov ako aj samoobslužného boxu na tepovanie. Vytrhol z nich kovové nádoby na mince. Presná škoda, ktorú páchateľ majiteľovi spôsobil krádežou ako aj poškodením samotných zariadení doposiaľ presne nebola vyčíslená.

 
Polícia aj v tomto prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s v trestným činom poškodzovanie cudzej veci. Na prípadoch intenzívne pracujú prešovskí policajti a vykonávajú potrebné úkony smerujúce k objasneniu týchto skutkov.

 
Polícia zároveň vyzýva prípadných svedkov, ktorí by mali informácie k uvedeným trestným činom, aby sa ohlásili na linku 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
Tabakové výrobky v predaji s neplatným označením
PREŠOV – 03.05.2023: V predajni s tabakovými výrobkami v Poprade Colný úrad Prešov v sobotu 29.04.2023 zabezpečil 130 kusov spotrebiteľských balení cigariet (2 600 cigariet), ktoré boli označené neplatnou kontrolnou známkou. Kontrolné známky na cigaretách boli so znakom pre platnosť sadzby dane „I“. Predaj takýchto cigariet bol možný do 31.03.2023. Po tomto dátume sa takto označené spotrebiteľské balenie cigariet považuje za neoznačené.
Vodič nezvládol odbočovanie
Polícia v Prešove obvinila 29 ročného miestneho muža z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Objasnená lúpež na ulici v Prešove
Prešovskí policajti objasnili v uplynulých dňoch lúpež muža na ulici, ku ktorej došlo 11.3.2023 v Prešove.
,,Stratené vozidlo“
Prešovský okresný vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci zločinu sprenevery.
Počas mája budú dopravno-bezpečnostné akcie s názvom Víkend
S cieľom pozitívne ovplyvňovať cestnú premávku a znižovať počet dopravných nehôd s následkami na živote a zdraví budú pokračovať dopravno-bezpečnostné akcie.
Zneužité citlivé bankové údaje, žena prišla o 9.900,-Eur
Neznáma osoba v stredu (10.05.2023) vo večerných hodinách kontaktovala 65 ročnú Prešovčanku počas toho ako si dobíjala kredit mobilného telefónu prostredníctvom internet bankingu.
Akcia ,,Buď rozumný"
Vodiči, ktorí pri kontrole budú mať výsledok dychovej skúšky negatívny, dostanú plechovku nealkoholického nápoja.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK