Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Veľkonočné nákupy, len zaplatiť pozabudol

V skúšobnej kabínke si tovar vložil do ruksaku a potom s ním prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia za tento nákup.

19 Prešovčan bol obvinený z trestného činu krádeže, ktorej sa dopustil včera (27.03.2023) popoludní v jednom z prešovských obchodných domov. Z predajnej plochy si mladý muž vybral rôzne druhy pečiva, mäsových výrobkov, alkoholu, sladkostí ako aj sladkých nápojov. 

V skúšobnej kabínke si tovar vložil do ruksaku a potom s ním prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia za tento nákup. Prešovčan smeroval k východu, kde bol zadržaný pracovníkom SBS. Mladý muž tak konal napriek tomu, že za obdobný čin už bol v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch postihnutý, bola mu uložená bloková pokuta.

 
Predveľkonočný zhon pri nakupovaní sa blíži každým dňom a preto je potrebné zvýšiť pozornosť na svoje tašky, kabelky, peňaženky či iné cenné veci, ktoré máme pri nakupovaní a ktoré v snahe čo najlepšie nakúpiť všetko čo potrebujeme nemajú našu dostatočnú pozornosť. Dávajme si v tomto nákupnom období pozor predovšetkým na miestach kde je väčšie množstvo ľudí a kde teda hrozí aj väčšie riziko krádeží. Nedajme zlodejom šancu tým, že nebudeme ostražití !

Mohlo by Vás zaujímať
Tabakové výrobky v predaji s neplatným označením
PREŠOV – 03.05.2023: V predajni s tabakovými výrobkami v Poprade Colný úrad Prešov v sobotu 29.04.2023 zabezpečil 130 kusov spotrebiteľských balení cigariet (2 600 cigariet), ktoré boli označené neplatnou kontrolnou známkou. Kontrolné známky na cigaretách boli so znakom pre platnosť sadzby dane „I“. Predaj takýchto cigariet bol možný do 31.03.2023. Po tomto dátume sa takto označené spotrebiteľské balenie cigariet považuje za neoznačené.
Vodič nezvládol odbočovanie
Polícia v Prešove obvinila 29 ročného miestneho muža z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Objasnená lúpež na ulici v Prešove
Prešovskí policajti objasnili v uplynulých dňoch lúpež muža na ulici, ku ktorej došlo 11.3.2023 v Prešove.
,,Stratené vozidlo“
Prešovský okresný vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci zločinu sprenevery.
Počas mája budú dopravno-bezpečnostné akcie s názvom Víkend
S cieľom pozitívne ovplyvňovať cestnú premávku a znižovať počet dopravných nehôd s následkami na živote a zdraví budú pokračovať dopravno-bezpečnostné akcie.
Zneužité citlivé bankové údaje, žena prišla o 9.900,-Eur
Neznáma osoba v stredu (10.05.2023) vo večerných hodinách kontaktovala 65 ročnú Prešovčanku počas toho ako si dobíjala kredit mobilného telefónu prostredníctvom internet bankingu.
Akcia ,,Buď rozumný"
Vodiči, ktorí pri kontrole budú mať výsledok dychovej skúšky negatívny, dostanú plechovku nealkoholického nápoja.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK