Nedeľa, 23. jún 2024
Meniny má Sidónia | zajtra Ján

Zo záložne do záložne

Ruku prestrčil pod oddeľovacie sklo a z pultu vzal dva prstene zo žltého kovu.

Vo veci trestného činu krádeže bolo vedené trestné stíhanie a zároveň bolo na základe dôkaznej situácie vznesené obvinenie z uvedeného protiprávneho konania 31 ročnému Prešovčanovi. Obvinený muž krátko po obede dňa (27.03.2023) navštívil jednu z prešovských záložní. Ruku prestrčil pod oddeľovacie sklo a z pultu vzal dva prstene zo žltého kovu. 

Záložni vznikla krádežou škoda vo výške cca 470, -Eur. Prešovčan sa s týmto úlovkom odobral do druhej záložne, kde sa pokúsil tieto prstene speňažiť! Aj v tomto prípade ide o človeka, ktorý sa obdobného trestného činu dopustil už aj v minulosti a to začiatkom februára tohto roku! Prešovčan bol zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK