Piatok, 14. jún 2024
Meniny má Vasil | zajtra Vít

Dva byty

Polícia v Prešove v stredu (29.03.2023) zaznamenala dva prípady krádeží v bytoch. V oboch prípadoch bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovanie domovej slobody spáchaného v súbehu s trestným činom krádeže.

K prvému prípadu došlo v jednom z bytov na Ul. Royovej, páchateľ nezisteným spôsobom odomkol riadne uzamknuté vchodové dvere, vošiel dnu a byt prehľadal. Odniesol si rôzne druhy šperkov a hodinky zo žltého i bieleho kovu. Majiteľke bola krádežou spôsobená škoda vo výške minimálne 3,770, - Eur.

K druhému prípadu došlo na Ul. Požiarnickej. Aj tu páchateľ vošiel do riadne uzamknutého bytu, ktorý prehľadal. Z bytu ukradol šperky v hodnote najmenej 600, -Eur, presná škoda zatiaľ nebola stanovená.

Polícia sa prípadmi intenzívne zaoberá a vykonáva všetky potrebné procesné úkony smerujúce k objasneniu týchto skutkov.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Zaspal v tráve
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK