Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Zmeny cestovných poriadkov liniek MHD od 1. mája 2023

Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich o pripravovaných zmenách cestovných poriadkov niektorých liniek MHD od 1. mája 2023.

Od pondelka 1. mája 2023 dochádza k zmene cestovných poriadkov na linkách 4, 8, 17, 32, 32A, 34, 38 a N1:

trolejbusové linky 4, 8 a 38 premávajú v pracovných dňoch podľa upraveného cestovného poriadku pre pracovný deň – školský,
na linkách 32A a 32 sú v pracovných dňoch posunuté odchody spojov v súvislosti so zmenou cestovného poriadku linky 8,
na linke 17 sú zrušené dojazdové spoje cez prázdniny,
na linke 34 sú upravené vybrané spoje v ranných hodinách,
na linke N1 je zrušená zachádzka spoja o 4:20 hod. zo Sídliska III cez Malú stanicu. Spoj pôjde celotýždenne v štandardnej trase cez ulice Obrancov mieru a Škultétyho.

 
Výmena cestovných poriadkov na zastávkach MHD sa uskutoční 29. a 30. apríla 2023, cestujúcich preto DPMP prosí o zvýšenú pozornosť pri čítaní cestovných poriadkov.

Bližšie informácie a nové cestovné poriadky sú k dispozícii aj na stránkach dopravcu www.dpmp.sk a www.fb.com/dpmpo a dopravnom dispečingu DPMP, a. s. na tel. č. 051/7470 204.

Mohlo by Vás zaujímať
Vízie rozvoja trolejbusovej dopravy v Prešove
V polovici mája oslávi trolejbusová prevádzka v Prešove svoje 61. výročie. V súčasnosti sa trolejbusová doprava podieľa na výkonoch MHD približne polovičným podielom. Vybrané nosné linky spájajú najväčšie prešovské sídliska Sekčov a Sídlisko III, ale aj staršie mestské a priemyselné časti, akými sú Solivar, Dúbrava, Nižná Šebastová, Budovateľská či Širpo.
Preferencia MHD je realitou už aj na sídlisku Sekčov
Mestu Prešov sa v spolupráci so zhotoviteľom projektu „Zavádzanie moderných technológií do regulácie dopravy“, spoločnosťou ALAM, s. r. o. , podarilo zaviesť preferenciu MHD na dvoch dopravne najvyťaženejších uliciach na sídlisku Sekčov, kde došlo k modernizácii cestných svetelných signalizácií na desiatich križovatkách.
Čiastočná uzávierka Dilongovej ulice
Mesto Prešov informuje vodičov, že v dňoch 3. a 4. mája 2023 bude Dilongova ulica v Prešove čistočne uzavretá.
Posilnenie spojov MHD k letisku 1. júna 2023
Vo štvrtok 1. júna 2023 sa na vojenskom letisku v Nižnej Šebastovej uskutoční Deň detí s OSSR. Dopravný podnik mesta Prešov v tejto súvislosti posilňuje spoje MHD.
Zmena cestovného poriadku linky MHD č. 26
Od soboty 20. mája 2023 dochádza na základe požiadavky objednávateľa spojov – spoločnosti SPINEA - k zmene cestovného poriadku linky 26.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK