Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

HOKEJBAL: Posledný krok do cieľa!

Základné skupiny napísali svoju poslednú kapitolu už vo všetkých extraligových kategóriách SHbE mládeže. A práve v kategóriách U12 a U17 mladí Prešovčania dominovali spôsobom štart-cieľ, no teraz je pred nimi ten krok najťažší a to finálový.

Kým kategória U12 bude nasledovať svojich o dva roky starších kamarátov a finálový turnaj odohrá v hlavnom meste (6.5.2023), tak kategória U17, ako tá najúspešnejšia v rámci Slovenska, bude mať tú česť hostiť finalistov na domácom ihrisku v areáli ZŠ na ulici Čsl. Armády a to v nedeľu 7.5.2023.

Výsledky posledného turnaja SHbE U12 základnej skupiny Východ:

MŠK Spišská BELÁ U12 - HOKEJBAL Prešov o.z. U12 0:3 (0:3, 0:0)
Góly: T. Bauer, M. Valenčin, M. Šoltis
Brankári: F. Vaško (O. Neupaver)

HOKEJBAL Prešov o.z. U12 - HMHK bauska. VRANOV U12 6:0 (2:0, 4:0)
Góly: T. Bauer 2, M. Valenčin, M. Šoltis, D. Korem, R. Mišenko
Brankári: F. Vaško (O. Neupaver)

Naše hviezdy turnaja v Poprade: R. Mišenko a D. Korem
Tréner: Patrik MITRA

 

 

Výsledky posledného turnaja SHbE U12 základnej skupiny Východ:

HBK LEVÍČATÁ Humenné U17 - HOKEJBAL Prešov o.z. U17 0:6 (0:1, 0:5)
Góly: R. Krajňák 2, T. Imrich 2, M. Mitra, S. Hudák
Brankári: Ľ. Veteráni (S. Karabinoš)

HOKEJBAL Prešov o.z. U17 - HMHK bauska. VRANOV U17 9:0 (5:0, 4:0)
Góly: T. Imrich 3, S. Hudák 2, L. Kaššai, M. Mitra, R. Krajňák, Š. Bernát
Brankári: Ľ. Veteráni (S. Karabinoš)

HOKEJBAL Prešov o.z. U17 - HBK ADLER Trebišov U17 6:2 (1:1, 5:1)
Góly: T. Imrich 2, S. Hudák, M. Mitra, J. Prokeš, T. Hopkovič - Vargaeštok, Hrnčiar
Brankár: Ľ. Veteráni

Naše hviezdy turnaja v Trebišove: Š. Bernát a E. Mitra
Tréner: Adam KRIVDA


Konečná tabuľka SHbE U12 skupina Východ + Konečná tabuľka SHbE U17 skupina Východ - nájdete v galérií

 

 

Za obrovskú podporu ďakujeme ... .. spoločnosti 3b , AMT Servis s.r.o. , mestu Prešov , PSK , fi. PERITECH s.r.o. , JUST s.r.o. , SADROKARTÓNY Košice s.r.o. , BOSÁKOVEJ Autoškole , ELAZ s.r.o. , MY SME Východ , BP STAV s.r.o. , Rýchločistiarni pod Baštou , AL DENTE Restaurant , fi. ECOMAX s.r.o. , Hotelu CANYON , Nadácii SPP, Fondu pre budúcnosť športu NIKÉ, Textília MICHAELA , PO BAGER.sk , Reštaurácii ŠARIŠSKEJ CHIŽI , Hockey22- Tomáš hockeyservis KRUPA , PIS.sk , PE-JA Cukrovinky a ORIEŠKOTELLA.sk !!!

Mohlo by Vás zaujímať
Stanovisko mesta Prešov k prešovskému hokeju
Mesto Prešov vydáva stanovisko k často kladeným otázkam ohľadom spolupráce s Róbertom Ľuptákom, majiteľom a konateľom klubu HC 21 Prešov, v rámci prešovského hokeja.
HOKEJBAL: Premiérové majstrovské oslavy pre Prešov!
Hoci sa vznik prešovského hokejbalu datuje už od roku 1992, keď sa to všetko začalo ešte v telocvični ZŠ v Ľuboticiach pod názvom Hokejbalová liga, tie najkrajšie plody Prešov pozbieral až v roku 2023.
3b HbL VÝCHOD: Poznáme mená finalistov!
Až nečakane rýchle boli semifinálové súboje v 3b Hokejbalovej lige Východ a tak už po dvoch zápasoch v každej sérii sme spoznali mená oboch finalistov. Asi bez prekvapení sa tam prebojovali víťaz základnej časti v dresoch HBC SPARTANS Prešov a druhý v tabuľke, ktorým nie je nik iný ako HBC KNIGHTS Bardejov – obhajca prvenstva z minulého ročníka.
V 3b HbL VÝCHOD 2022/2023 sme spoznali meno nového šampióna !!!
Po minuloročnom pilotnom programe, keď sa z mestskej mužskej 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy (2014-2021) stala už plnohodnotná regionálna 3b Hokejbalová liga VÝCHOD, v ktorej pôsobia mužstva od Humenného, cez Trebišov, Košice, Bardejov, Prešov až po L. Mikuláš a v ktorej sme mohli vidieť rad veľmi kvalitných zápasov, sme tak po dlhých 9 mesiacoch spoznali meno nového šampióna, ktorými sa premiérovo stali hráči vo farbách HBC SPARTANS Prešov.
Tatran Prešov vyrovnal stav série proti Považskej Bystrici
Sezónu Niké handball extraligy rozhodne v tejto sezóne až záverečný piaty zápas finálovej série. Hádzanárom Tatrana Prešov sa podarilo vyrovnať stav série proti MŠK Považská Bystrica na 2:2, a to tým najviac dramatickým spôsobom – v sedemmetrovom rozstrele, ktorý vyhrali 3:2. Štvrté finále sa pritom v riadnom hracom čase skončilo nerozhodne 24:24 (15:11). Najviac gólov Tatrana v zápase zaznamenal Oliver Rábek, ktorý skóroval šesťkrát.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK