Streda, 26. jún 2024
Meniny má Adriana | zajtra Ladislav, Ladislava

,,Stratené vozidlo“

Prešovský okresný vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci zločinu sprenevery.

V sobotu (29.04.2023) mužovi bolo so súhlasom majiteľa jednej z prešovských firiem, zverené nákladné vozidlo a to za účelom vykonania prepravy z Maďarska do Francúzska. 

Nasledujúci deň (30.04.2023) si tento muž - vodič prevzal tovar uložený na paletách, avšak do sídla prešovskej spoločnosti, odkiaľ mal vyraziť na cestu sa už s vozidlom a ani tovarom nevrátil. 

Z vozidla bolo odstránené zariadenie slúžiace na zisťovanie polohy, rýchlosti ako aj jeho spotreby. Páchateľ sa teda zmocnil cudzích vecí, ktoré mu boli zverené, poškodenej spoločnosti vznikla celková škoda vo výške najmenej 56. 000, - Eur.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK