Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Zneužité citlivé bankové údaje, žena prišla o 9.900,-Eur

Neznáma osoba v stredu (10.05.2023) vo večerných hodinách kontaktovala 65 ročnú Prešovčanku počas toho ako si dobíjala kredit mobilného telefónu prostredníctvom internet bankingu.

Postupne od nej vylákala prihlasovacie údaje k dvom bankovým účtom. Neskôr boli z účtov ženy vykonané prevody vo výške 990, -Eur a vo výške 1.400, -Eur. Neskôr išlo o ďalšie prevody vo výške 2.610, -Eur a vo výške 4.900, -Eur. Poškodená Prešovčanka prišla celkovo o 9.900, -Eur. Prešovský okresný vyšetrovateľ v prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu podvodu.

 
Nedostatok opatrnosti, či prílišná dôverčivosť v tomto prípade priniesli Prešovčanke stratu finančných prostriedkov. Nezabúdajme, že poskytovať citlivé osobné údaje a údaje k bankovým účtom prináša so sebou veľké riziko! Preverme si osoby, ktoré od nás tieto údaje požadujú!

Mohlo by Vás zaujímať
Tabakové výrobky v predaji s neplatným označením
PREŠOV – 03.05.2023: V predajni s tabakovými výrobkami v Poprade Colný úrad Prešov v sobotu 29.04.2023 zabezpečil 130 kusov spotrebiteľských balení cigariet (2 600 cigariet), ktoré boli označené neplatnou kontrolnou známkou. Kontrolné známky na cigaretách boli so znakom pre platnosť sadzby dane „I“. Predaj takýchto cigariet bol možný do 31.03.2023. Po tomto dátume sa takto označené spotrebiteľské balenie cigariet považuje za neoznačené.
Vodič nezvládol odbočovanie
Polícia v Prešove obvinila 29 ročného miestneho muža z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Objasnená lúpež na ulici v Prešove
Prešovskí policajti objasnili v uplynulých dňoch lúpež muža na ulici, ku ktorej došlo 11.3.2023 v Prešove.
,,Stratené vozidlo“
Prešovský okresný vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci zločinu sprenevery.
Počas mája budú dopravno-bezpečnostné akcie s názvom Víkend
S cieľom pozitívne ovplyvňovať cestnú premávku a znižovať počet dopravných nehôd s následkami na živote a zdraví budú pokračovať dopravno-bezpečnostné akcie.
Akcia ,,Buď rozumný"
Vodiči, ktorí pri kontrole budú mať výsledok dychovej skúšky negatívny, dostanú plechovku nealkoholického nápoja.
Vozidlo úplne zhorelo
V Prešove horelo motorové vozidlo.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK