Utorok, 30. máj 2023
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Zmena cestovného poriadku linky MHD č. 26

Od soboty 20. mája 2023 dochádza na základe požiadavky objednávateľa spojov – spoločnosti SPINEA - k zmene cestovného poriadku linky 26.

Spoj o 17:35 hod. v pracovných dňoch zo zastávky Veľká pošta bude mať posunutý čas odchodu na 18:11 hod. a pôjde len po zastávku Petrovianska. Počas voľných dní budú premávať všetky spoje len po zastávku Petrovianska, zastávka Spinea – Záturecká nebude obsluhovaná.

Počas voľných dní sú upravené časy odchodov spojov zo zastávky Veľká pošta smerom na Petroviansku.

Časy odchodov všetkých spojov zo zastávky Petrovianska smerom na Čierny most ostávajú nezmenené, cestujúci sa tak zo zastávky Petrovianska dostanú naspäť do mesta v rovnakom čase, ako doteraz.

Mohlo by Vás zaujímať
Vízie rozvoja trolejbusovej dopravy v Prešove
V polovici mája oslávi trolejbusová prevádzka v Prešove svoje 61. výročie. V súčasnosti sa trolejbusová doprava podieľa na výkonoch MHD približne polovičným podielom. Vybrané nosné linky spájajú najväčšie prešovské sídliska Sekčov a Sídlisko III, ale aj staršie mestské a priemyselné časti, akými sú Solivar, Dúbrava, Nižná Šebastová, Budovateľská či Širpo.
Preferencia MHD je realitou už aj na sídlisku Sekčov
Mestu Prešov sa v spolupráci so zhotoviteľom projektu „Zavádzanie moderných technológií do regulácie dopravy“, spoločnosťou ALAM, s. r. o. , podarilo zaviesť preferenciu MHD na dvoch dopravne najvyťaženejších uliciach na sídlisku Sekčov, kde došlo k modernizácii cestných svetelných signalizácií na desiatich križovatkách.
Čiastočná uzávierka Dilongovej ulice
Mesto Prešov informuje vodičov, že v dňoch 3. a 4. mája 2023 bude Dilongova ulica v Prešove čistočne uzavretá.
Posilnenie spojov MHD k letisku 1. júna 2023
Vo štvrtok 1. júna 2023 sa na vojenskom letisku v Nižnej Šebastovej uskutoční Deň detí s OSSR. Dopravný podnik mesta Prešov v tejto súvislosti posilňuje spoje MHD.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK