Nedeľa, 03. december 2023
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Policajná akcia v Prešove

V piatok (19.05.2023) vo večerných hodinách bola vykonaná v jednom z prešovských barov policajná akcia.

Išlo o akciu, ktorá sa konala v spolupráci s Inšpektorátom práce v Prešove, Colného úradu v Prešove, sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately ako aj príslušníkov Mestskej polície Prešov. Bolo preverované podozrenie nelegálneho zamestnávania osôb, kontrolované bolo dodržiavanie zákazu podávania alkoholických nápojov neplnoletým osobám i pátranie po hľadaných a nezvestných osobách.

Do výkonu bolo nasadených 77 policajtov, nechýbali ani služobné psy. Počas akcie bolo zistené, že 8 mladistvých osôb bolo pod vplyvom alkoholu, 4 maloleté osoby sa na mieste akcie nachádzali bez sprievodu zákonného zástupcu a 1 dospelá osoba nedokázala hodnoverne preukázať svoju totožnosť. Počas akcie nedošlo k narušeniu verejného poriadku.

Mohlo by Vás zaujímať
Zdravotná sestra v práci pod vplyvom alkoholu
Jej správanie vyvolávalo pochybnosti o jej spôsobilosti.
Vytrhol jej mobil a utiekol preč
Na Ul. Vajanského, v Prešove, 19 ročnej slečne muž vytrhol mobilný telefón z rúk a utiekol preč.
Výzva pre svedkov dopravnej nehody, Prešov, dňa 03.11.2023
V piatok (03.11.2023) krátko pred 17-tou hodinou došlo v Prešove, na Ul. A. G. Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného motorového vozidla zn. Citroen C4 a chodkyne.
Stratená peňaženka našla ,,nového „ majiteľa
V peňaženke bola aj finančná hotovosť vo výške 350, -Eur.
Kontroly odhalili nedostatky
PREŠOV - 08.11.2023: Colný úrad Prešov zistil v septembri a októbri pri kontrolách vo svojom obvode najviac porušení zákona o cestnej doprave. Ďalšie najčastejšie porušenia sa týkali zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice, najmä nezaevidovanie tržby podnikateľom do pokladnice.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK