Nedeľa, 24. september 2023
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

Už zajtra ožije Záhrada umenia hudbou

Billy Barman, Janais a Medial Banana vystúpia v Záhrade umenia už tento piatok 2. júna 2023. Návštevníkom festivalu zahrajú známe mená, no tešiť sa môžu aj na mladé kapely a divadlo.

Päť študentov z Prešova sa už po štvrtýkrát rozhodlo, že svoj voľný čas venujú na to, aby do centra mesta priniesli program pre milovníkov hudby.

Hlavné pódium v Záhrade umenia bude v piatok 2.6.2023 patriť obľúbeným slovenským kapelám. Koncertovú šnúru otvorí mladá kapela Cup of Tea, ktorú si fanúšikovia sami vybrali hlasovaním na sociálnych sieťach. Po nich nastúpi Janais, Billy Barman a na záver zahrá Medial Banana. Vystúpením Medial Banana sa však festival neskončí. Pokračovať bude na afterparty s DJ Beyuzom v Stromoradí.

Chýbať nebude ani sprievodný program. Na hudobnú vlnu naladí návštevníkov dievčenská dvojka Sony and Lucy v predvečer festivalu - vo štvrtok 1.6.2023 v Poetike. Na vstup na tento "predkoncert" pritom nie je potrebné mať lístok, vypočuť si ich môže ktokoľvek.

Účastníci festivalu sa okrem hudby môžu tento rok tešiť aj na divadlo. Festivalový piatok sa začne napínavou detektívkou Nečakaný hosť od Agathy Christie v Stromoradí. Predstavia ju herci z ochotníckeho divadla Za rohom.

Vstupenky: http://bit.ly/hudbavmeste2023

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Helfest 2023
Prvý ročník Helfest-u sa predstavil v priestoroch prešovskej Delne. Hviezdy ako Slobodná Európa, alebo Horkíže Slíže si zahrali po boku Heleniných očí, ktoré mali aj ohňovú šou.
FOTO: Deň soli 2023
Už po piatykrát sa v priestoroch areálu Múzea Solivar uskutočnilo podujatie Deň soli. Podujatie je realizované STM Solivar a Oblastnej organizácia CR Región Šariš s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.
Odpočítavanie sa začalo! Už túto sobotu sa po prvýkrát v histórii uskutoční HELFEST.
Novučičký multižánrový hudobný festival HELFEST sa na letnom kúpalisku Delňa v Prešove, uskutoční už 2.9.2023. Kapela Heľenine Oči pre návštevníkov pripravila bohatý, nie len hudobný program!
Podľahli Lukáš Adamec a Lolokar Barbie trendu? Ikonická bábika si strihla hlavnú postavu v ich videoklipe!
Populárny spevák Lukáš Adamec zverejnil videoklip k piesni Disco (s)hit, ktorý vytvoril producent Peter Šafránek a.k.a. Lolokar. Bizarný vzťahový príbeh zobrazil Košičan pomocou bábik Barbie a Kena, ktoré si požičal od svojich dcér! O tom, že čerstvo zverejnené video nemá s aktuálnym Barbie trendom (okrem načasovania) nič spoločné, svedčí dejová linka, ktorá by sa ikonickej bábike nesnívala ani v tých najdivokejších snoch!
Letná cestovateľská súťaž pre rodiny s deťmi vyvrcholí na hrade Šariš
Prešovským krajom cestoval rekordný počet detí
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK