Utorok, 23. apríl 2024
Meniny má Vojtech | zajtra Juraj

Opitý havaroval a po náraze pokračoval v jazde

Prešovskí policajti obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 35 ročného muža z Čiech.

V sobotu popoludní viedol obvinený muž po Petrovianskej ulici v Prešove osobné auto Ford Mondeo. Nad jeho vedením stratil kontrolu, v dôsledku čoho ľavým predným kolesom zišiel z cesty na stredový ostrovček a prednou časťou auta narazil do dopravnej značky. V jazde pokračoval ďalej, ale krátko nato ho zastavila policajná hliadka. 

Pri kontrole bol policajtmi podrobený aj dychovej skúške na alkohol, ktorej výsledok dosiahol hodnotu 1,21 mg/l (miligram etanolu na liter vydychovaného vzduchu) čo je v prepočte 2,52 promile.
Policajti vodiča obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Stíhaný je v tkz. super rýchlom konaní.

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý vodič nebol držiteľom vodičského preukazu
29 ročný muž z Veľkého Šariša včera (09.04.2024) v skorých ranných hodinách viedol osobné vozidlo napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského preukazu.
CÚ Prešov zaistil 1634 falzifikátov v hodnote 13 000 eur
Prešov - 09.04.2024: Predaj napodobenín a neevidovanie tržby v pokladnici odhalili kontroly Colného úradu (CÚ) Prešov v prvom štvrťroku tohto roka u podnikateľov. Celkovo bolo zaistených 1 634 kusov falzifikátov v hodnote viac ako 13 000 eur. Pri kontrolách e-kasy colný úrad uložil pokuty vo výške takmer 11 000 eur.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK