Nedeľa, 24. september 2023
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

ZŠ Sibírska Prešov bude hostiť medzinárodný stolnotenisový turnaj

V sobotu 16. septembra 2023 sa v ZŠ Sibírska uskutoční stolnotenisový turnaj O pohár duklianskych hrdinov.

Oblastný stolnotenisový zväz Prešov (ObSTZ) v spolupráci so Slovenským stolnotenisovým zväzom a mestom Prešov pripravil 69. ročník Medzináodného stolnotenisového turnaja "O pohár duklianskych hrdinov" v dvojhre mužov, ktorý sa uskutoční 16.9.2023 od 9.00 hod. v telocvični ZŠ Sibírska. Prezentácia hráčov sa uskutoční od 7.30 do 8.30 hod.

Podľa predsedu ObSTZ v Prešove Vladimíra Martausa ide o najstarší stolnotenisový turnaj v bývalom Československu, ktorého sa zúčastňujú domáci aj zahraniční hráči.

Turnaj je súčasťou Slovenského pohára mužov. Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Prešov Františka Oľhu.

Mohlo by Vás zaujímať
Podujatie Okolo Slovenska prinesie svetovú cyklistiku aj do Prešova
Naše mesto vypraví medzinárodný pelotón 67. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska do druhej etapy. Hviezdy svetovej cyklistiky budú môcť Prešovčania zažiť v akcii už 14. septembra 2023.
3b HbL VÝCHOD: Odštartoval 11 ročník mužskej regionálnej 3b Hokejbalovej Ligy VÝCHOD
Už ako naznačil názov článku, počas uplynulého víkendu úspešne odštartovala v poradí, už 11 edícia populárnej amatérskej mužskej 3b hokejbalovej ligy Východ (predtým 3b PHbL), v ktorej bude opäť štartovať osem družstiev od Humenného, až po Liptovský Mikuláš. Aktuálnym držiteľom ligového pohára je družstvo HBC SPARTANS Prešov a nového, či staronového majstra spoznáme najneskôr v júni 2024.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK