Nedeľa, 16. jún 2024
Meniny má Blanka, Bianka | zajtra Adolf

Opitý vodič na seba opäť upozornil porušením predpisov

Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky bolo vznesené obvinenie mužovi z obce Hrabkov.

Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky bolo vznesené obvinenie mužovi z obce Hrabkov. Včera (18.09.2023) po 14-tej hodine viedol osobné vozidlo po Ul. Vajanského, v Prešove, kde z dôvodu nesprávneho státia vozidla bol policajnou hliadkou podrobený kontrole. Výsledok vykonanej dychovej skúšky u vodiča presiahol hodnotu 2,4 promile, vodič bol zadržaný a skončil v cele policajného zaistenia.
Napriek opakovaným upozorneniam ohľadom rizík spojených s užívaním alkoholu u vodičov ako aj následkom takéhoto nezodpovedného konania je stále dosť mužov i žien, ktorí neváhajú a sadnú si za volant pod vplyvom alkoholu. Nezabúdajme, že opití vodiči ohrozujú predovšetkým ostatných účastníkov cestnej premávky, nezabúdajme, že možné tragické následky, napriek úprimnej ľútosti po vytriezvení, nie je už možné vrátiť späť!

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK