Nedeľa, 24. september 2023
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

Opitý vodič na seba opäť upozornil porušením predpisov

Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky bolo vznesené obvinenie mužovi z obce Hrabkov.

Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky bolo vznesené obvinenie mužovi z obce Hrabkov. Včera (18.09.2023) po 14-tej hodine viedol osobné vozidlo po Ul. Vajanského, v Prešove, kde z dôvodu nesprávneho státia vozidla bol policajnou hliadkou podrobený kontrole. Výsledok vykonanej dychovej skúšky u vodiča presiahol hodnotu 2,4 promile, vodič bol zadržaný a skončil v cele policajného zaistenia.
Napriek opakovaným upozorneniam ohľadom rizík spojených s užívaním alkoholu u vodičov ako aj následkom takéhoto nezodpovedného konania je stále dosť mužov i žien, ktorí neváhajú a sadnú si za volant pod vplyvom alkoholu. Nezabúdajme, že opití vodiči ohrozujú predovšetkým ostatných účastníkov cestnej premávky, nezabúdajme, že možné tragické následky, napriek úprimnej ľútosti po vytriezvení, nie je už možné vrátiť späť!

Mohlo by Vás zaujímať
Nakupoval s ,,novou“ kartou
Prešovský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu.
V aute nájdené náboje
Okresný vyšetrovateľ v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu.
Opitý havaroval a po náraze pokračoval v jazde
Prešovskí policajti obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 35 ročného muža z Čiech.
70 ročný muž vyvolal verejné pohoršenie
Koncom minulého týždňa, presne vo štvrtok (14.09.2023) dopoludnia, policajná hliadka zadržala 70 ročného Prešovčana, ktorý vyvolal verejné pohoršenie.
Jeden viac ako 2 promile, druhý takmer 1,6 promile a tretí dychovú skúšku odmietol
Ani niektorí vodiči v Prešovskom kraji neberú v zreteľ skutočnosť, ako môže byť človek za volantom, ktorý je pod vplyvom alkoholu nebezpečný pre seba a predovšetkým pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Prinášame niekoľko prípadov takto nezodpovedných vodičov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK