Nedeľa, 21. júl 2024
Meniny má Daniel | zajtra Magdaléna

Výzva pre svedkov dopravnej nehody, Prešov, dňa 03.11.2023

V piatok (03.11.2023) krátko pred 17-tou hodinou došlo v Prešove, na Ul. A. G. Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného motorového vozidla zn. Citroen C4 a chodkyne.

Po nehode sa 46 ročný vodič ako aj 81 ročná chodkyňa podrobili dychovým skúškam, v oboch prípadoch boli výsledky negatívne. Neskôr sa ale žene zhoršil zdravotný stav, nasledujúci deň na následky zranení zomrela. Polícia v danom prípade vedie trestné stíhanie za prečin usmrtenie, preveruje a skúma všetky okolnosti tejto tragickej udalosti.

Z dôvodu objektívneho prešetrenia všetkých okolnosti tejto nehody žiadame prípadných svedkov, ktorí by mali akékoľvek informácie k priebehu nehody (prípadne videozáznam zo zachytenia priebehu nehody) alebo sa v tom čase nachádzali na uvedenom mieste a vedeli by poskytnúť dôležité informácie aby sa prihlásili na známom telefónnom čísle 158, alebo na číslach 0961 80 3510. Svedkovia informácie môžu oznámiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej FB stránke Policajného zboru.

Za pomoc Vám vopred ďakujeme!

Mohlo by Vás zaujímať
Drogová trestná činnosť
Boli zadržané dve osoby, išlo o Prešovčanov vo veku 35 a 51 rokov.
Opitý vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy
Vyšetrovateľ obvinil 34 ročného Bielorusa.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK