Pondelok, 04. december 2023
Meniny má Barbora, Barbara | zajtra Oto

2. kolo Slovenského pohára 2023 v karate kadetov, junior a kategórie U-21

2. kolo Slovenského pohára 2023 v karate kadetov, junior a kategórie U-21, ktoré organizujeme v Prešove v TATRAN HANDBALL ARÉNE v spolupráci so Slovenským zväzom karate, v sobotu dňa 18.11.2023 od 09:00 hodiny do cca. 17:00 hod..

V priebehu vrcholových súťaží máme pripravené aj rôzne umelecké a športové vystúpenia pre prezentáciu šikovných mladých ľudí nielen z oblasti športu a karate ako takého a okrem iného je pripravené pre Vás aj spoločné posedenie s pohostením s priateľmi z prostredia úpolových športov.

Zároveň na danej súťaži budú štartovať aj naši mladí športovci zo znevýhodneného prostredia z projektu JUNIORKO (www.juniorko.sk), kde aj vďaka mediálnej podpore dané deti trénujú karate na vrcholovej úrovni a napredujú nielen v športovej oblasti, ale aj v osobnom živote. Respektíve v našich prešovských farbách na danom športovom podujatí, štartuje aj Veronika Jalowiczorová, ktorá v nedávnej dobe vyhrala svetovú súťaž v Mexiku a v súčasnosti je v rámci kategórie junioriek, svetovou "4-kou".

Mohlo by Vás zaujímať
Hokejbal: Regionálna mužská 3b HbL VÝCHOD má nového lídra.
3b Hokejbalová Liga Východ má po neúplnom III. kole nového lídra, ktorými sú hráči HBK SENATORS Trebišov, keď v ostatných troch zápasoch získali plný počet bodov s dosiahnutým skóre 22:4. Doposiaľ jediným mužstvom v súťaži, bez straty bodu je HBC KNIGHTS Bardejov. A ako hrali Vaši favoriti, si pozrite nižšie ... .
Prešovskí volejbalisti hladko postúpili do semifinále pohára
Prešov, 8.11.2023 (Športová hala Prešovskej univerzity v Prešove)
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK