Piatok, 14. jún 2024
Meniny má Vasil | zajtra Vít

2. kolo Slovenského pohára 2023 v karate kadetov, junior a kategórie U-21

2. kolo Slovenského pohára 2023 v karate kadetov, junior a kategórie U-21, ktoré organizujeme v Prešove v TATRAN HANDBALL ARÉNE v spolupráci so Slovenským zväzom karate, v sobotu dňa 18.11.2023 od 09:00 hodiny do cca. 17:00 hod..

V priebehu vrcholových súťaží máme pripravené aj rôzne umelecké a športové vystúpenia pre prezentáciu šikovných mladých ľudí nielen z oblasti športu a karate ako takého a okrem iného je pripravené pre Vás aj spoločné posedenie s pohostením s priateľmi z prostredia úpolových športov.

Zároveň na danej súťaži budú štartovať aj naši mladí športovci zo znevýhodneného prostredia z projektu JUNIORKO (www.juniorko.sk), kde aj vďaka mediálnej podpore dané deti trénujú karate na vrcholovej úrovni a napredujú nielen v športovej oblasti, ale aj v osobnom živote. Respektíve v našich prešovských farbách na danom športovom podujatí, štartuje aj Veronika Jalowiczorová, ktorá v nedávnej dobe vyhrala svetovú súťaž v Mexiku a v súčasnosti je v rámci kategórie junioriek, svetovou "4-kou".

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov získal 18. majstrovský titul
Hádzanári Tatrana Prešov zvládli rozhodujúci piaty súboj o majstrovský titul, keď na domácej palubovke vyhrali nad tímom MŠK Považská Bystrica po výsledku 22:16 (13:6) a po roku vrátili majstrovský titul späť do Prešova. Zelenobieli oslavujú celkovo 18. titul v ére samostatnosti, celkovo s tromi federálnymi majú ako najúspešnejší klub na Slovensku na konte už 21 majstrovských titulov.
Mierový beh mal svoju zastávku aj v Prešove
Bežci Mierového behu bežali aj cez Prešov so zastávkou v Zariadení pre seniorov Náruč. Seniorom aj žiakom neďalekej Katolíckej spojenej školy sv. Mikuláša predstavili hlavnú myšlienku tohto behu.
**Domáci klub Panter Prešov usporiadal majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024**
Dňa 1. júna 2024 sa v Prešove uskutočnili majstrovstvá Slovenska v kickboxe, ktoré organizoval domáci klub Panter Prešov. Toto podujatie prilákalo 279 súťažiacich z 32 klubov, ktorí sa zúčastnili na 505 štartoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK