Pondelok, 04. december 2023
Meniny má Barbora, Barbara | zajtra Oto

Vytrhol jej mobil a utiekol preč

Na Ul. Vajanského, v Prešove, 19 ročnej slečne muž vytrhol mobilný telefón z rúk a utiekol preč.

Stalo sa to včera (19.11.2023) vo večerných hodinách, v objekte jedného z bytových domov na uvedenej adrese. Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže a v krátkom čase sa podarilo zadržať osobu podozrivú zo spáchania tohto činu. Išlo o 29 ročného muža z obce Lipany. Muž bol po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený do cely policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Zdravotná sestra v práci pod vplyvom alkoholu
Jej správanie vyvolávalo pochybnosti o jej spôsobilosti.
Výzva pre svedkov dopravnej nehody, Prešov, dňa 03.11.2023
V piatok (03.11.2023) krátko pred 17-tou hodinou došlo v Prešove, na Ul. A. G. Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného motorového vozidla zn. Citroen C4 a chodkyne.
Stratená peňaženka našla ,,nového „ majiteľa
V peňaženke bola aj finančná hotovosť vo výške 350, -Eur.
Kontroly odhalili nedostatky
PREŠOV - 08.11.2023: Colný úrad Prešov zistil v septembri a októbri pri kontrolách vo svojom obvode najviac porušení zákona o cestnej doprave. Ďalšie najčastejšie porušenia sa týkali zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice, najmä nezaevidovanie tržby podnikateľom do pokladnice.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK