Streda, 28. február 2024
Meniny má Zlatica | zajtra

Objasnené krádeže pivníc

Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.

K uvedeným skutkom došlo v dobe od 04.02.2024 do 05.02.2024, v bytovom dome na Ul. Švábskej, v Prešove. Páchateľ vošiel do vstupnej chodby na prízemí, vypáčil dvere do pivničných priestorov a postupne , ,navštívil“ štyri pivnice. Nevynechal ani prevádzkovú miestnosť i kočikáreň. Odniesol si príklepovú vŕtačku, korčule, hokejovú prilbu, lyže, štartovacie káble i elektrické nožnice na živý plot. Krádežou vznikla poškodeným majiteľom škoda vo výške cca 850, -Eur. Polícia vypátrala osobu podozrivú zo spáchania týchto skutkov, išlo o 39 ročného Prešovčana. Bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestený do cely policajného zaistenia. Po vykonaní potrebných procesných úkonov, na základe získanej dôkaznej situácie bolo zadržanému mužovi vznesené obvinenie.

Mohlo by Vás zaujímať
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím
Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.
Opitý mladý vodič
Dychová skúška presiahla hodnotu 2,6 promile.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK