Štvrtok, 20. jún 2024
Meniny má Valéria | zajtra Alojz

Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím

Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.

Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím. Po preverení situácie bolo v prípade začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečné vyhrážanie. Vzhľadom na vek poškodeného, zákon pri tomto trestnom čine stanovuje pre páchateľa trest odňatia slobody až na tri roky.

V stredu (07.02.2024) večer zvonil vnuk na bytový zvonček starého otca, no ten ho už odmietal pustiť dnu. Mladík začal s vyhrážkami, že ho zabije! Iný obyvateľ bytového domu pri vchádzaní dnu pustil , ,nevítaného hosťa“ a tak starý otec zo strachu pred jeho možným konaním vyložil jeho osobné veci pred dvere, aby si ich vnuk mohol vziať. Do bytu sa ho bál pustiť, obával sa, že svoje neustále opakujúce sa vyhrážky aj uskutoční! Mladík spred bytu odišiel až keď zbadal prichádzajúcu policajnú hliadku. Tá po preverení situácie mladého muža obmedzila na osobnej slobode, bol umiestnený do cely policajného zaistenia kde s ním boli vykonané potrebné procesné úkony.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK