Piatok, 19. apríl 2024
Meniny má Jela | zajtra Marcel

Opitý mladý vodič

Dychová skúška presiahla hodnotu 2,6 promile.

V pondelok (12.02.2024) krátko pred polnocou viedol 21 ročný muž osobné vozidlo po Ul. Petrovianskej, v Prešove, pričom z dôvodu jeho značne nekoordinovanej jazdy, zo strany na stranu, bol policajnou hliadkou zastavený a podrobený kontrole. Výsledok u neho vykonanej dychovej skúšky presiahol hodnotu 2,6 promile. Mladému mužovi z okresu Prešov bol na mieste zadržaný vodičský preukaz, samotný vodič skončil v cele policajného zaistenia. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove mladíkovi vzniesol obvinenie z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Pravdepodobne tento vodič nezvážil možné dôsledky svojho rozhodnutia sadnúť si za volant pod vplyvom alkoholu, teraz už ale bude musieť čeliť trestnoprávnym dôsledkom svojho konania.

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý vodič nebol držiteľom vodičského preukazu
29 ročný muž z Veľkého Šariša včera (09.04.2024) v skorých ranných hodinách viedol osobné vozidlo napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského preukazu.
CÚ Prešov zaistil 1634 falzifikátov v hodnote 13 000 eur
Prešov - 09.04.2024: Predaj napodobenín a neevidovanie tržby v pokladnici odhalili kontroly Colného úradu (CÚ) Prešov v prvom štvrťroku tohto roka u podnikateľov. Celkovo bolo zaistených 1 634 kusov falzifikátov v hodnote viac ako 13 000 eur. Pri kontrolách e-kasy colný úrad uložil pokuty vo výške takmer 11 000 eur.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK