Piatok, 19. apríl 2024
Meniny má Jela | zajtra Marcel

Jarné prázdniny má aj prešovská MHD

Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že od pondelka 26. februára do piatku 1. marca 2024 bude MHD v Prešove premávať v prázdninovom režime.

Počas jarných prázdnin v dňoch 26.2. až 1.3.2024 budú všetky linky MHD v Prešove premávať podľa cestovného poriadku pre prázdninový pracovný deň. V cestovných poriadkoch na zastávkach MHD je preto potrebné sledovať stredný stĺpec s odchodmi spojov pre "pracovný deň - prázdniny".

V období jarných prázdnin zároveň nebudú premávať školské spoje a nebudú vykonávané zachádzky spojov liniek 13, 14 a 23 k základným školám.

Mohlo by Vás zaujímať
Aktualizácia dopravných obmedzení v meste
V Prešove dochádza k aktualizácii súčasných dopravných obmedzení v súvislosti s rekonštrukciou mosta na Lesíku delostrelcov. Do premávky sú zavádzané postupne od pondelka 15. 4. 2024. Sú výsledkom niekoľko-týždňového zberu dát a hľadania možností zefektívnenia premávky počas trvania stavebných prác.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK