Piatok, 19. apríl 2024
Meniny má Jela | zajtra Marcel

Taxikár jazdil po strede cesty

Včera (05.03.2024) po polnoci, 46 ročný taxikár viedol vozidlo po Ul. Mukačevskej, v Prešove, jazdil ale v strede vozovky. Policajná hliadka dala pokyn na zastavenie vozidla, na čo vodič sprvu reagoval. Neskôr bol na Ul. Bezručovej políciou zastavený a podrobený kontrole. Vodič bol ochotný podrobiť sa dychovej skúške, výsledok presiahol 2 promile. Taxikár bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove 46 ročnému mužovi vzniesol obvinenie z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. 

Prítomnosť alkoholu u vodiča taxikára je veľmi nezodpovedné, po celú dobu výkonu svojej práce ohrozuje život a zdravie aj ostatných účastníkov na cestách.

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý vodič nebol držiteľom vodičského preukazu
29 ročný muž z Veľkého Šariša včera (09.04.2024) v skorých ranných hodinách viedol osobné vozidlo napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského preukazu.
CÚ Prešov zaistil 1634 falzifikátov v hodnote 13 000 eur
Prešov - 09.04.2024: Predaj napodobenín a neevidovanie tržby v pokladnici odhalili kontroly Colného úradu (CÚ) Prešov v prvom štvrťroku tohto roka u podnikateľov. Celkovo bolo zaistených 1 634 kusov falzifikátov v hodnote viac ako 13 000 eur. Pri kontrolách e-kasy colný úrad uložil pokuty vo výške takmer 11 000 eur.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK