Streda, 22. máj 2024
Meniny má Júlia, Juliana | zajtra Želmíra

ZÍSKAJ SUPER HRACIU KARTIČKU A VYHRAJ VYMAKANÉ CENY!

Nepremeškaj skvelú akciu v kinách CINEMAX! Nakúp na bufete občerstvenie za minimálne 5€ a hraj o skvelé ceny.

Až do 31. mája si môžeš v kinách CINEMAX otestovať, či máš šťastie v hre, alebo v láske. Pochrumkaj si na popcorne, ochutnaj naše vychýrené nachos alebo sa osviež chladeným nápojom z našej ponuky. Za každý nákup občerstvenia na bufete kina v hodnote 5€ získaš jednu hraciu kartičku. Ak sa teda napríklad rozhodneš nakúpiť za 10€, dostaneš od nás až dve hracie kartičky.

A v našich kartičkách sa ukrývajú naozaj skvelé ceny! Vyhrať môžeš pobyt v hoteli Seasons AquaCity Poprad, v Horizont Resort vo Vysokých Tatrách a vo Wellness Hoteli Patince, auto Nissan na víkend, VIP karty do siete kín CINEMAX, popcorn, nachos či nápoj Coca-Cola zadarmo, a viac ako 1600 ďalších cien.

Kompletné podmienky súťaže nájdeš na cine-max.sk

VYHRAL SI? GRATULUJEME! PREČÍTAJ SI, AKO POSTUPOVAŤ ĎALEJ!
Usmiala sa na teba šťastena a v stieracom políčku si našiel nejakú vymakanú výhru? Skvelé! Postupuj, prosím, nasledovne:

výhry POPCORN KLASIK ZADARMO, COCA-COLA ZADARMO, NACHOS KLASIK si môžeš vyzdvihnúť priamo na pokladni svojho obľúbeného kina. Stačí, ak sa obsluhe kina preukážeš svojou výhernou kartičkou a odovzdáš ju personálu.
ak si vyhral jednu z ostatných výhier, dones svoju výhernú kartičku do kina, vyplň kontaktný formulár a my ťa budeme kontaktovať.
Ak by si mal akýkoľvek problém, napíš nám na marketing@cine-max.sk a my ti veľmi radi pomôžeme.

Prajeme ti veľa šťastia :)

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov ako centrum divadelného umenia už po 58. raz
Obľúbená súťaž umeleckej tvorivosti vysokoškolákov Slovenska, známa ako Akademický Prešov, sa uskutoční od 22. do 25. apríla 2024. Pred prešovským publikom vystúpia nielen profesionálne divadelné súbory zo Slovenska, ale aj z Čiech, Poľska a Maďarska. So širokým spektrom inscenačných poetík sa predstaví v symbolickom počte sedem študentských a sedem profesionálnych divadelných zoskupení.
Sándor Petöfi má bustu na Hlavnej ulici v Prešove
Vedenie mesta Prešov v spolupráci s Generálnym konzulátom Maďarska v Košiciach slávnostne odhalilo bustu venovanú významnej osobnosti uhorských dejín, básnikovi Sándorovi Petöfimu.
Foto: Koncert pre Martinu a Jána 2024
Koncert pre Martinu a Jána sa uskutočnil v nedeľu 5. mája v areáli Základnej školy v Gregorovciach pri Prešove. Na koncerte vystúpila jedna z najžiadanejších slovenských kapiel Korben Dallas a aktuálni držitelia ceny Radio_Head Awards Katarína Koščová a Daniel Špiner. Koncert bol organizovaný v spolupráci s obcou Gregorovce.
Do Prešova opäť zavítajú mená svetového formátu aj to najlepšie z domácej scény. Dobrý festival začína už o mesiac!
Ďalší ročník najväčšieho festivalu na východom Slovensku sa koná už o mesiac a v priebehu troch dní premení prírodné kúpalisko Delňa na svet plný hudby, farieb a umeleckých zážitkov. Organizátori zverejnili kompletný program jednotlivých pódií a oznámili viaceré novinky. Príde legendárny a cenami ovenčený DJ Roger Sanchez, reggae speváčka s unikátnym hlasom Sara Lugo, gruzínsky zázrak Trio Mandili, z UK dorazí Chop Suey, z Rakúska talentované DnB hviezdy Camo&Krooked a nemôžu chýbať domáci IMT SMILE, ktorí si pre rodné mesto nachystali špeciálnu show.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK