Utorok, 18. jún 2024
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd

Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu

Výsledok presiahol 2,8 promile!

Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 57 ročnému miestnemu mužovi. Ten v piatok (24.05.2024) popoludní, viedol osobné vozidlo, pričom na Ul. M. Čulena, v Prešove ho policajná hliadka spozorovala v protismere, s kolesami na betónovom obrubníku cesty. Obe kolesá boli poškodené, pneumatiky rozseknuté, boli poškodené aj disky kolies. Vodič bol vyzvaný k dychovej skúške, výsledok presiahol 2,8 promile! 57 ročný muž bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.,

Alkohol u vodičov neprináša nikdy nič dobré, naopak ohrozuje život a zdravie nás, ostatných a zodpovedných účastníkov cestnej premávky.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK