Nedeľa, 21. júl 2024
Meniny má Daniel | zajtra Magdaléna

Drogová trestná činnosť

Boli zadržané dve osoby, išlo o Prešovčanov vo veku 35 a 51 rokov.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.
V utorok (25.06.2024) bola vykonaná policajná akcia pri ktorej boli zadržané dve osoby, išlo o Prešovčanov vo veku 35 a 51 rokov. Pri domovej prehliadke boli zaistené veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou, taktiež aj zakázané látky a to marihuana (minimálne 31 obvykle jednorazových dávok) a pervitín (minimálne 274 obvykle jednorazových dávok). Po vykonaní potrebných procesných úkonov so zadržanými mužmi, mladší z nich opatrením vyšetrovateľa bol prepustený na slobodu. 51 ročný muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia, po získaní dostatočnej dôkaznej situácie mu bolo vznesené obvinenie z uvedeného zločinu. Krajský vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie.

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy
Vyšetrovateľ obvinil 34 ročného Bielorusa.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK