Pondelok, 20. január 2020
Meniny má Dalibor | zajtra Vincent

Daňové priznanie za rok 2006 - ekonomický seminár s JUDr. Groszovou v Prešove

Reklama: Prešovská firma Velmax, s.r.o. začiatkom roku 2007 štartuje program ekonomických seminárov pre obchodné spoločnosti, ekonómov a živnostníkov seminárom na tému „Daň z príjmov – daňové priznanie za rok 2006

Logo

<h2>Ekonomický seminár s JUDr. Groszovou v Prešove. </h2>
Prešovská firma Velmax, s.r.o. začiatkom roku 2007 štartuje program ekonomických seminárov pre obchodné spoločnosti, ekonómov a živnostníkov seminárom na tému „Daň z príjmov – daňové priznanie za rok 2006“. V príhovore lektorky JUDr. Oľgy Groszovej odbornej verejnosti je konštatovanie cit. “ Opäť je pred nami úloha vypracovať daňové priznanie za končiaci sa kalendárny rok. Je to úloha veľmi zodpovedná, ale aj náročná, nakoľko ustanovenia zákona č.595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, ktoré túto povinnosť upravujú, sú zložité. Okrem toho najnovšia novelizácia zákona o dani z príjmov (schvaľovaná v NR SR v decembri 2006) mení niektoré ustanovenia tak, že tieto zmeny sa budú vzťahovať už aj na zdaňovacie obdobie roka 2006. Pripravený seminár má za cieľ Vám pomôcť zorientovať sa v tejto problematike. V programe okrem iných tém budú prebrané nové tlačivá daňových priznaní k dani z príjmov, postup ako správne vyplniť daňové priznanie k dani z príjmov FO a PO, určenie základu dane, novelizácia zákona o dani z príjmov k 1.1.2007 , problémy predložené účastníkmi seminára budú riešené v diskusii. Účastníci seminára dostanú odborný materiál v tlačenej forme, písacie potreby, poznámkový papier, občerstvenie a obed. Firma Velmax, s.r.o. je platiteľom DPH! Lektor je JUDr. Oľga Groszová - špecialistka na daň z príjmov a daň z pridanej hodnoty. Seminár sa uskutoční v Prešove dňa 18. 1. v Odborovom dome kultúry Námestie mieru 1 a v Košiciach 19. 1. 2007 v budove Magistrátu mesta Košice (Biely dom) Trieda SNP 48/A. Prezentácia je od 7.45 do 8.30 hod. a začiatok o o 8.30 hod. Viac na <a href="http://www.velmax.sk">www.velmax.sk</a>;.
Veríme, že program pripravovaného seminára splní Vaše očakávania a pomôže pri práci.
Na stretnutie s Vami sa teší Ing. Stanislav Handzuš.

Súvisiace články
14.2.2009 Prešovská firma Velmax, s.r.o. Prešov pripravila v tomto období nasledovnú sériu vzdelávacích seminárov 7.5.2007 Zúčtovanie zdravotného poistenia - seminár s JUDr. Groszovou v Prešove 7.2.2007 Ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti - ekonomický seminár s JUDr. Groszovou v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.