Sobota, 08. august 2020
Meniny má Oskar | zajtra Ľubomíra

Daňové priznanie za rok 2006 - ekonomický seminár s JUDr. Groszovou v Prešove

Reklama: Prešovská firma Velmax, s.r.o. začiatkom roku 2007 štartuje program ekonomických seminárov pre obchodné spoločnosti, ekonómov a živnostníkov seminárom na tému „Daň z príjmov – daňové priznanie za rok 2006

Logo

<h2>Ekonomický seminár s JUDr. Groszovou v Prešove. </h2>
Prešovská firma Velmax, s.r.o. začiatkom roku 2007 štartuje program ekonomických seminárov pre obchodné spoločnosti, ekonómov a živnostníkov seminárom na tému „Daň z príjmov – daňové priznanie za rok 2006“. V príhovore lektorky JUDr. Oľgy Groszovej odbornej verejnosti je konštatovanie cit. “ Opäť je pred nami úloha vypracovať daňové priznanie za končiaci sa kalendárny rok. Je to úloha veľmi zodpovedná, ale aj náročná, nakoľko ustanovenia zákona č.595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, ktoré túto povinnosť upravujú, sú zložité. Okrem toho najnovšia novelizácia zákona o dani z príjmov (schvaľovaná v NR SR v decembri 2006) mení niektoré ustanovenia tak, že tieto zmeny sa budú vzťahovať už aj na zdaňovacie obdobie roka 2006. Pripravený seminár má za cieľ Vám pomôcť zorientovať sa v tejto problematike. V programe okrem iných tém budú prebrané nové tlačivá daňových priznaní k dani z príjmov, postup ako správne vyplniť daňové priznanie k dani z príjmov FO a PO, určenie základu dane, novelizácia zákona o dani z príjmov k 1.1.2007 , problémy predložené účastníkmi seminára budú riešené v diskusii. Účastníci seminára dostanú odborný materiál v tlačenej forme, písacie potreby, poznámkový papier, občerstvenie a obed. Firma Velmax, s.r.o. je platiteľom DPH! Lektor je JUDr. Oľga Groszová - špecialistka na daň z príjmov a daň z pridanej hodnoty. Seminár sa uskutoční v Prešove dňa 18. 1. v Odborovom dome kultúry Námestie mieru 1 a v Košiciach 19. 1. 2007 v budove Magistrátu mesta Košice (Biely dom) Trieda SNP 48/A. Prezentácia je od 7.45 do 8.30 hod. a začiatok o o 8.30 hod. Viac na <a href="http://www.velmax.sk">www.velmax.sk</a>;.
Veríme, že program pripravovaného seminára splní Vaše očakávania a pomôže pri práci.
Na stretnutie s Vami sa teší Ing. Stanislav Handzuš.

Súvisiace články
14.2.2009 Prešovská firma Velmax, s.r.o. Prešov pripravila v tomto období nasledovnú sériu vzdelávacích seminárov 7.5.2007 Zúčtovanie zdravotného poistenia - seminár s JUDr. Groszovou v Prešove 7.2.2007 Ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti - ekonomický seminár s JUDr. Groszovou v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.