Piatok, 07. august 2020
Meniny má Štefánia | zajtra Oskar

Pozvánka na prehliadku mesta Prešov s odborným výkladom sprievodcu.

Pri príležitosti Svetového dňa sprievodcov Mestské informačné centrum pozýva širokú verejnosť na prehliadku nášho mesta spojenú s odborným výkladom sprievodcu.

Svetový deň sprievodcov pripadá každoročne na 21. február. Je to dátum vzniku Svetovej federácie asociácií turistických sprievodcov (WFTGA), ktorá vznikla v roku 1985. V súčasnosti združuje viac ako 55000 sprievodcov zo 40 krajín sveta. V roku 1990 prišla WFTGA s myšlienkou ponúknuť obyvateľom miest prostredníctvom odborného výkladu sprievodcu bezplatne spoznať mestá v ktorých žijú a pracujú.
Mestské informačné centrum sa do organizácie tejto akcie zapojilo už tretí krát. Po úspešných akciách v minulých rokoch veríme, že aj tohtoročná bude príjemným a zároveň aj poučným spestrením sobotňajšieho popoludnia pre všetkých Prešovčanov, ale aj návštevníkov nášho mesta.
Prehliadka je zdarma a uskutoční sa v sobotu 17.2.2007 o 14:00 hod. Zraz je pred Mestským informačným centrom (Hlavná 67 – vedľa Mestského úradu). Prehliadka bude trvať cca 1 hodinu. Bližšie informácie na tel. č. 051/16 186

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.