Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Frenkyho hudobná encyklopédia

Na stránke PIS rozbiehame novú sekciu. V nej dostanú priestor prešovské hudobné skupiny od vzniku elektriny až po súčasnosť. Každý týždeň, vždy v sobotu, predstavíme jednu (prípadne aj viac) kapelu, či interpreta.

Táto rubrika vznikla v spolupráci s Prešovským denníkom Korzár a jeho vedúcim redaktorom Michalom Frankom alias Frenkym. Tento autor vytvoril encyklopédiu prešovských hudobných skupín 90. rokov 20. storočia. V novej sekcii PIS si však nájdu svoje miesto aj interpreti spred deviatej dekády a po nej.

Ak ste členmi hudobnej skupiny, spevák, či speváčka, môžete zaslať informácie autorovi na e-mail michal.frank@korzar.sk. Mali by obsahovať foto, zostavu, časové ohraničenie (vznik a príp. zánik), diskografiu a krátku históriu. Záujem máme najmä o interpretov spred roka 1990, ale nevylučujeme ani iných.

Sekcia Frenkyho hudobná encyklopédia štartuje na stránke www.pis.sk v sobotu 24. 2. 2007.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK