Sobota, 18. január 2020
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Odborný seminár pre stavebné firmy

Firma Velmax, s.r.o. Prešov pozýva stavebné firmy na odborný seminár: „Základné princípy - zmluvný manažment FIDIC, zmluvné podmienky z pohľadu dodávateľa. “

Seminár je určený investorom, projektantom, stavebným dodávateľom a subdodávateľom, konzultačným firmám, ktoré pracujú na projektoch financovaných EÚ, pre zahraničných investorov v SR, účastníkom tendrových konaní zahraničných investorov, alebo tým, ktorí vyvážajú stavebné práce do zahraničia. Lektorom je Ing. Ivan Brlej - odborník na problematiku zmluvných podmienok FIDIC, uzatváranie kontraktov a claimov. Zmluvné podmienky FIDIC sú používané na medzinárodnom stavebnom trhu a pri realizácií projektov na Slovensku, ktoré sú financované z EÚ. Znalosť problematiky umožní slovenským podnikateľom získanie pracovných príležitostí a uplatnenie sa doma i v zahraničí v rámci medzinárodných investičných projektov v oblasti stavebníctva.
Na verejnom obstarávaní organizovanom podľa pravidiel Európskej únie sa ako dodávatelia resp. subdodávatelia môžu zúčastňovať aj slovenské firmy. Z hľadiska ich úspešnosti je mimoriadne dôležitá detailná znalosť procedúr verejného obstarávania EÚ a zmluvných podmienok.

Seminár sa bude konať dňa 19.3.2007 o 8.30 hod. v Kongresovom centre hotela Lineas na ul. Budovateľskej č. 14 v Prešove. Prezentácia je od 7.45 hod.

Na stretnutie s Vami sa teší projektový manažér Marek Hirko.
Viac informácií na tel. č. : 051/7581600, e-mail: velmax@velmax.sk, www.velmax.sk.
Velmax, s.r.o.
Budovateľská 38
080 01 Prešov

Súvisiace články
14.2.2009 Prešovská firma Velmax, s.r.o. Prešov pripravila v tomto období nasledovnú sériu vzdelávacích seminárov
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.