Streda, 12. august 2020
Meniny má Darina | zajtra Ľubomír

Odborný seminár pre stavebné firmy

Firma Velmax, s.r.o. Prešov pozýva stavebné firmy na odborný seminár: „Základné princípy - zmluvný manažment FIDIC, zmluvné podmienky z pohľadu dodávateľa. “

Seminár je určený investorom, projektantom, stavebným dodávateľom a subdodávateľom, konzultačným firmám, ktoré pracujú na projektoch financovaných EÚ, pre zahraničných investorov v SR, účastníkom tendrových konaní zahraničných investorov, alebo tým, ktorí vyvážajú stavebné práce do zahraničia. Lektorom je Ing. Ivan Brlej - odborník na problematiku zmluvných podmienok FIDIC, uzatváranie kontraktov a claimov. Zmluvné podmienky FIDIC sú používané na medzinárodnom stavebnom trhu a pri realizácií projektov na Slovensku, ktoré sú financované z EÚ. Znalosť problematiky umožní slovenským podnikateľom získanie pracovných príležitostí a uplatnenie sa doma i v zahraničí v rámci medzinárodných investičných projektov v oblasti stavebníctva.
Na verejnom obstarávaní organizovanom podľa pravidiel Európskej únie sa ako dodávatelia resp. subdodávatelia môžu zúčastňovať aj slovenské firmy. Z hľadiska ich úspešnosti je mimoriadne dôležitá detailná znalosť procedúr verejného obstarávania EÚ a zmluvných podmienok.

Seminár sa bude konať dňa 19.3.2007 o 8.30 hod. v Kongresovom centre hotela Lineas na ul. Budovateľskej č. 14 v Prešove. Prezentácia je od 7.45 hod.

Na stretnutie s Vami sa teší projektový manažér Marek Hirko.
Viac informácií na tel. č. : 051/7581600, e-mail: velmax@velmax.sk, www.velmax.sk.
Velmax, s.r.o.
Budovateľská 38
080 01 Prešov

Súvisiace články
14.2.2009 Prešovská firma Velmax, s.r.o. Prešov pripravila v tomto období nasledovnú sériu vzdelávacích seminárov
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.