Utorok, 21. január 2020
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Firma Velmax, s.r.o. pokračuje v programe ekonomických seminárov pre platiteľov DPH, ekonómov.

Dňa 8. 11. 2007 organizuje firma Velmax, s.r.o v Hoteli Lineas v Prešove konzultačný seminár „Daň z pridanej hodnoty“. Viac na www.velmax.sk. Veríme, že program seminára splní Vaše očakávania a pomôže pri práci.

Lektorom seminára je JUDr. Oľga Groszová - špecialistka na Daň z príjmov a Daň z pridanej hodnoty. Problematika Dane z pridanej hodnoty patrí medzi tie, ktorými sa musíme zaoberať sústavne – je teda aktuálna v priebehu celého roka. Spôsobuje to predovšetkým skutočnosť, že daň z pridanej hodnoty má krátke zdaňovacie obdobie a  preto za rok podávame viacero daňových priznaní. V príhovore lektorky JUDr. Oľgy Groszovej odbornej verejnosti je konštatovanie - cit. :

„K 1.10.2007 nadobúdajú účinnosť zmeny Zákona o dani z pridanej hodnoty č.222/2004 (novelizácia realizovaná zákonom č.215/2007 Z. z.).
Aj v nadväznosti na tieto zmeny Ministerstvo financií SR vydalo opatrenie, ktorým určuje nový vzor tlačiva daňového priznania k dani z pridanej hodnoty. Toto tlačivo sa po prvýkrát použije za zdaňovacie obdobie október 2007. Nakoľko zmeny v tlačive pri porovnaní so súčasným daňovým priznaním sú značné, táto skutočnosť si vyžaduje podrobné preštudovanie poučenia na vyplnenie daňového priznania k dani z pridanej hodnoty. “

Na stretnutie s Vami sa teší Ing. Stanislav Handzuš.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.