Utorok, 04. august 2020
Meniny má Dominik, Dominika | zajtra Hortenzia

Firma Velmax, s.r.o. pokračuje v programe ekonomických seminárov pre platiteľov DPH, ekonómov.

Dňa 8. 11. 2007 organizuje firma Velmax, s.r.o v Hoteli Lineas v Prešove konzultačný seminár „Daň z pridanej hodnoty“. Viac na www.velmax.sk. Veríme, že program seminára splní Vaše očakávania a pomôže pri práci.

Lektorom seminára je JUDr. Oľga Groszová - špecialistka na Daň z príjmov a Daň z pridanej hodnoty. Problematika Dane z pridanej hodnoty patrí medzi tie, ktorými sa musíme zaoberať sústavne – je teda aktuálna v priebehu celého roka. Spôsobuje to predovšetkým skutočnosť, že daň z pridanej hodnoty má krátke zdaňovacie obdobie a  preto za rok podávame viacero daňových priznaní. V príhovore lektorky JUDr. Oľgy Groszovej odbornej verejnosti je konštatovanie - cit. :

„K 1.10.2007 nadobúdajú účinnosť zmeny Zákona o dani z pridanej hodnoty č.222/2004 (novelizácia realizovaná zákonom č.215/2007 Z. z.).
Aj v nadväznosti na tieto zmeny Ministerstvo financií SR vydalo opatrenie, ktorým určuje nový vzor tlačiva daňového priznania k dani z pridanej hodnoty. Toto tlačivo sa po prvýkrát použije za zdaňovacie obdobie október 2007. Nakoľko zmeny v tlačive pri porovnaní so súčasným daňovým priznaním sú značné, táto skutočnosť si vyžaduje podrobné preštudovanie poučenia na vyplnenie daňového priznania k dani z pridanej hodnoty. “

Na stretnutie s Vami sa teší Ing. Stanislav Handzuš.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.