Štvrtok, 21. október 2021
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Brigádnik zdúchol aj s peniazmi

Trestné stíhanie pre prečin sprenevery začal poverený policajt Obvodného oddelenia (OO) Policajného zboru Prešov – juh voči 18-ročnému mladíkovi, ktorý si z pokladne v jednom prešovskom predajnom centre odniesol vyše 45-tisíc korún.

Brigádnik – lupič bol zamestnancom jednej z prešovských prácu sprostredkujúcich spoločností, s ktorou mal riadne podpísanú dohodu o hmotnej zodpovednosti. V centre pracoval prvý deň ako pokladník. O 14. hodine prevzal zverenú pokladňu a hoci mal pracovať až do 19. hodiny, už pred piatou poobede sa rozhodol pre odchod. „Pracovníkovi recepcie odovzdal vysačku a nahlásil koniec smeny. Vedúcemu sa zdal podozrivý jeho čas ukončenia smeny, tak si u vedenia overil túto skutočnosť a pri kontrole pokladne sa zistilo, že predbežne chýba 45 993 korún, “ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Prešove Magdaléna Fečová. Prípad vyšetrujú policajti OO PZ Prešov- juh.

Mohlo by Vás zaujímať
Vodič na mopede skončil v cele
Včera (29.09.2021) popoludní 42 ročný muž ako vodič viedol moped po prešovskej Ul. A. G. Svobodu.
Vtlačil ju do bytu
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie trestné stíhanie vo veci zločinu porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo 09.10.2021, po 17-tej hodine v jednom z bytových domov na sídlisku III. , v Prešove. 19 ročný mladík vošiel do domu spoločne so 70 ročnou ženou, ktorá bola na invalidnom vozíku.
Vykurovacia sezóna
Vykurovacie obdobie patrí do obdobia, kedy je nebezpečenstvo vzniku požiarov veľmi vysoké. V tomto období je potrebné, aby každý z nás, ktorí prichádzame do kontaktu s vykurovacími zariadeniami im venovali zvýšenú pozornosť. V okresoch Prešov a Sabinov bolo počas vykurovacieho obdobia v roku 2020 zaznamenaných 19 požiarov od vykurovacích systémov, pri ktorých boli vyčíslené priame škody na 21 100 eur a uchránené hodnoty vo výške 218 000 eur. Požiare boli spôsobené hlavne tepelnými spotrebičmi, dymovodmi alebo komínovými telesami, kde najčastejšou príčinou vzniku požiaru bolo vyhorenie sadzí v komíne a porucha vykurovacích telies, dymovodov a komínov.
Vandalizmus, poškodený verejný bicykel
Včera (17.10.2021) popoludní bolo na linku 158 oznámené, že došlo k poškodeniu verejného bicykla, konkrétne na Ul. Jazdeckej, v Prešove.
Vykradnutých osem autobusov
Včera (19.10.2021) v ranných hodinách bolo na Obvodného oddelenie Policajného zboru v Prešove oznámené, že došlo k protiprávnemu konaniu zo strany zatiaľ neznámeho páchateľa.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK