Štvrtok, 21. október 2021
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Ďalšia tragická nehoda – zomreli dvaja mladí ľudia

Dopravná nehoda s tragickými následkami sa dnes nadránom stala v obci Petrovany, okres Prešov. O život prišli dvaja mladí ľudia.

Nehoda bola nahlásená o 6. hodine ráno. „Kedy k havárii došlo je v štádiu vyšetrovania. Je možné, že k nej došlo v noci, no auto, ktoré bolo v priekope si nikto nevšimol, “ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová. Auto bolo po havárii totálne zdemolované. Dvaja mladí ľudia – 27-ročný Prešovčan a 22-ročný obyvateľ Petrovian nehodu neprežili, ich 20-ročný kamarát z tej istej obce je hospitalizovaný s ťažkými zraneniami. „Okolnosti, príčinu a mieru zavinenia v súčasnosti vyšetrujú prešovskí policajti, “ dodala Fečová.

Podľa stôp auto Fiat Tempra s košickým evidenčným číslom zrejme smerovalo z Petrovian do Prešova. Na konci obce však vyletelo do protismeru medzi strom a tabuľku vítajúcu návštevníkov Petrovian a spadlo do priekopy. O ničivých dôsledkoch havárie svedčí aj množstvo úlomkov, ktoré sa nachádzajú niekoľko metrov od auta. Iróniou osudu je, že pred mesiacom zaslali obecní poslanci z Petrovian na čele so starostom Jánom Lenkom žiadosť na Krajské riaditeľstvo policajného zboru o súčinnosť pri riešení problému bezpečnosti a riešenia rýchleho prejazdu obcou. „Odjakživa sa tu chodí rýchlo, no doteraz sa tu nič takto vážne nestalo, “ povedal nám miestny poslanec Marián Bača.
(ik)

Súvisiace články
22.11.2007 Rokovanie naťahovali aj bez siedmich bodov
Mohlo by Vás zaujímať
Vodič na mopede skončil v cele
Včera (29.09.2021) popoludní 42 ročný muž ako vodič viedol moped po prešovskej Ul. A. G. Svobodu.
Vtlačil ju do bytu
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie trestné stíhanie vo veci zločinu porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo 09.10.2021, po 17-tej hodine v jednom z bytových domov na sídlisku III. , v Prešove. 19 ročný mladík vošiel do domu spoločne so 70 ročnou ženou, ktorá bola na invalidnom vozíku.
Vykurovacia sezóna
Vykurovacie obdobie patrí do obdobia, kedy je nebezpečenstvo vzniku požiarov veľmi vysoké. V tomto období je potrebné, aby každý z nás, ktorí prichádzame do kontaktu s vykurovacími zariadeniami im venovali zvýšenú pozornosť. V okresoch Prešov a Sabinov bolo počas vykurovacieho obdobia v roku 2020 zaznamenaných 19 požiarov od vykurovacích systémov, pri ktorých boli vyčíslené priame škody na 21 100 eur a uchránené hodnoty vo výške 218 000 eur. Požiare boli spôsobené hlavne tepelnými spotrebičmi, dymovodmi alebo komínovými telesami, kde najčastejšou príčinou vzniku požiaru bolo vyhorenie sadzí v komíne a porucha vykurovacích telies, dymovodov a komínov.
Vandalizmus, poškodený verejný bicykel
Včera (17.10.2021) popoludní bolo na linku 158 oznámené, že došlo k poškodeniu verejného bicykla, konkrétne na Ul. Jazdeckej, v Prešove.
Vykradnutých osem autobusov
Včera (19.10.2021) v ranných hodinách bolo na Obvodného oddelenie Policajného zboru v Prešove oznámené, že došlo k protiprávnemu konaniu zo strany zatiaľ neznámeho páchateľa.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK