Štvrtok, 21. október 2021
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Zhorela výrobná hala

Požiar drevárskej firmy v Prešove, ktorý vypukol v utorok okolo 16.00 hoh. , podľa prvých odhadov spôsobil škodu vo výške takmer jeden milión korún.

Pri hasení zasahovalo 11 požiarnikov z Prešova, traja zo Sabinova a pomáhali aj firemní hasiči. Menšia firma mala prenajaté priestory v areáli drevárskej spoločnosti Kronospan na Bardejovskej ulici v Prešove. V jednej samostatnej hale boli výrobné, skladovacie aj kancelárske priestory, ktoré rýchlo ľahli popolom.
Na hale s rozmermi 12 krát 50 metrov z dvojvrstvového sololitu sa prepadla strecha. Ako informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove Róbert Durkáč, hasiči lokalizovali požiar o 17.33 hod. , po dvoch hodinách ho mali pod kontrolou. K zraneniam osôb nedošlo, nemuseli ani nikoho evakuovať. Skutočnosť, že išlo o areál plný dreva, hasiči ho monitorovali ešte niekoľko hodín.
-mm-

Mohlo by Vás zaujímať
Vodič na mopede skončil v cele
Včera (29.09.2021) popoludní 42 ročný muž ako vodič viedol moped po prešovskej Ul. A. G. Svobodu.
Vtlačil ju do bytu
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie trestné stíhanie vo veci zločinu porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo 09.10.2021, po 17-tej hodine v jednom z bytových domov na sídlisku III. , v Prešove. 19 ročný mladík vošiel do domu spoločne so 70 ročnou ženou, ktorá bola na invalidnom vozíku.
Vykurovacia sezóna
Vykurovacie obdobie patrí do obdobia, kedy je nebezpečenstvo vzniku požiarov veľmi vysoké. V tomto období je potrebné, aby každý z nás, ktorí prichádzame do kontaktu s vykurovacími zariadeniami im venovali zvýšenú pozornosť. V okresoch Prešov a Sabinov bolo počas vykurovacieho obdobia v roku 2020 zaznamenaných 19 požiarov od vykurovacích systémov, pri ktorých boli vyčíslené priame škody na 21 100 eur a uchránené hodnoty vo výške 218 000 eur. Požiare boli spôsobené hlavne tepelnými spotrebičmi, dymovodmi alebo komínovými telesami, kde najčastejšou príčinou vzniku požiaru bolo vyhorenie sadzí v komíne a porucha vykurovacích telies, dymovodov a komínov.
Vandalizmus, poškodený verejný bicykel
Včera (17.10.2021) popoludní bolo na linku 158 oznámené, že došlo k poškodeniu verejného bicykla, konkrétne na Ul. Jazdeckej, v Prešove.
Vykradnutých osem autobusov
Včera (19.10.2021) v ranných hodinách bolo na Obvodného oddelenie Policajného zboru v Prešove oznámené, že došlo k protiprávnemu konaniu zo strany zatiaľ neznámeho páchateľa.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK