Pondelok, 20. január 2020
Meniny má Dalibor | zajtra Vincent

Akcie poisťovní na povinné zmluvné poistenia na Internete – škoda ich nevyužiť

  • zľava na cene, ak si do nejakého termínu uzatvoríte poistenie, (napr. do konca novembra, do konca roka...) pre určité typy vodičov alebo vozidiel,
  • alebo v rámci štandardného poistného povinného poistenia poisťovňa pridá zdarma, alebo za výbornú cenu, doplnkové krytie niektorých rizík
Takéto ponuky ale nemusia platiť po celú dobu životnosti poistky (napr. po celú dobu po ktorú bude mať klient poistené vozidlo u danej poisťovne).

Aké sú v týchto dňoch najlepšie akcie pre povinné zmluvné poistenie na slovenskom internete? Na rozdiel od uplynulých rokov, kedy špeciálne akcie boli zamerané na dochodcov alebo obyvateľov menších obcí, tento rok sa poisťovne sústredili len na vyššie kubatúry nad 1800 ccm, kde je ponuka veľmi zaujímavá u dvoch poisťovní a rozhodne je vhodné ju využiť.

OTP Garancia má výhodnú ponuku pre vozidla vyšších kubatúr do konca novembra :
  • od 1801 do 2000 ccm za 5000 Sk
  • od 2001 do 2500 ccm za 5600 Sk
  • od 2501 a viac ccm za 7500 Sk
  • naviac, OTP Banka zo skupiny OTP takýmto novým klientom OTP Garancia poskytne na rok zdarma kreditnú katru Mastercard

Na rozdiel od minulého roka, v budúcom roku už OTP Garancia Poisťovňa k svojmu PZP nebude poskytovať zdarma doplnkové úrazové poistenie vodiča pre prípad smrti s limitom 100 000 Sk.

Česká Poisťovňa Slovensko opakuje v dňoch 1.11 -23.11.2007 minuloročnú mimoriadnu akciu pre silné kubatúry v rozsahu 1801-2500 ccm za 5 500 Sk.

Do termínu doručenia výpovedí poisťovniam, v prípade, že klient chce nové poistenie, už zostáva len 5 dni ( do 19.11.)Chaos, ktorý bol v cenách minulý rok sa teda s najväčšou pravdepodobnosťou opakovať nebude. Napriek tomu sa veľa klientom oplatí využiť, či už akciové ceny, alebo štandardnú ponuku iných poisťovní, nakoľko môžu ušetriť aj tisíce korún.

Akciové aj štandardné poistenia je možné dojednať buď priamo na pobočkách poisťovní, alebo na internete, napr. na internetovej kalkulačke www.netfinancie.sk .

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.